Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz @tco@ #848 üzenetére

    Vannak ilyen hozzáállású emberek. Egy-két hónapja engem is odaküldtek egy betanulós kollégához, hogy segítsek már neki megoldani egy feladatot. Semmi gond, csinálgattam gondoltam majd figyel, hogy tanuljon de csak szidta, hogy ez a kezelőfelület egy kalap sz...r, bezzeg amit ő eddig máshol használt az mennyire jó is volt. Amikor már kezdett idegesíteni, megkérdeztem tőle, hogy ugyan mondja már el, hogy ha ez sz...r akkor miért ide jött dolgozni, mikor mindenki tudja, hogy kb. 5 féle elterjedtebb megoldás létezik, és többnyire az összes álláshidetésben benne van, hogy xy ismerete előny. Gondolhatná, hogy ha felveszik, akkor majd azzal találkozik.
    Odébb is ballagott, úgyhogy onnantól nyugodtan csinálhattam a munkáját. :D

  • galoslac

    tag

    válasz @tco@ #848 üzenetére

    ...nagynagy főnök céges notiján lementett poresz, az is rosszul....

    XY, sok useres hálózat: Report érkezeik, hogy Z gép túl sokat forgalmaz, nézzetek rá.
    Z gépet egy szekrényben találták meg, paci durván a csajba élvez és kutyuli szülinapja.avi fájlokkal a merevlemezén. :D

    Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

  • KROK640

    veterán

    válasz @tco@ #848 üzenetére

    Van egy arc. Az egy dolog h tük más dolgok miatt tartozik nekem amúgy hat(!) számjegyű összeggel, de idén márc elején beszart a gépe. Jó fej voltam, elmentem hozzá, winyó, ennek annyi, mentsük. A saját backup winyómat vittem el, mert máshová 250GB(+) adatot nem tudtam tenni. (kb 30GB amit vállalok menteni maximum rendes esetben) de ez minden fontos és pótolhatatlan. MINDEN (IS).
    Amíg nem vesz winyót odaadtam neki a tabletemet. majd etelt múlt, az idő, új winyót vett (még március). Aztán gépet fejleszett, újabb winyóval (augusztus) amivel megint jött egy újabb 500GB-os winyó.
    Türelmesen vártam...
    Semmi jelentkezés az adatokért.
    Mivel kb 1 hónapja a backup winyómra mentés alkalmával megkaptam azt az üzenetet h elfogyott a tárhely, hát belenéztem mit is őrizgetek neki. Volt sok-sok családi fotó, macskás képek, poénosnak szánt képek amikkel tele a facebook, sajátja kreálmányú írások, netről teljesen bármikor leszedhető régi tört játékok, ezenfelül sok-sok pucér csaj (jellemzően szerintem chatről lementve) és hát jó pár álló fhaszú koma is. A cuccokból levettem h barátunk erősen érdeklődik mindkét nem iránt (ahogy egy ismerősöm mondta "buzi az, csak még nem tudja". ) meg pár hasonlóan meleg cucc, szóval kissé meg is rázkódtam h uram isten miket is tárolok itt... Jófej leszek, szólok neki h kéne a hely, mentsük le a szarjaidat, természetesen úgy teszek mintha semmit sem láttam volna.
    Reakció : jajj hát csak 500GBos a winyóm, alig van helyem, tartogasd már neked úgyis olyan sok helyed van ... Mondtam neki h kap 3 hetet h szabad helyet csináljon. Ez most hétvégén fog a +1 hét hosszabbítással lejárni. Egyúttal szóltam neki, hogy a tabletem is kéne vissza, mert márciusban 2 hétre adtam neked kölcsön most meg november közepe van. Jajj hát hagy maradjon már még pár hetet LEGALÁBB, mert kell neki meg milyen jó h főzés(!) közben is tud netezni (SICC, gőzös, zsíros konyhában a tabletem). Semmi az, hogy ennyit vagy annyit fizetek bérleti díjnak, vagy megveszem a történtek után feláron...
    Most gondolkodom hogy hétvégén megint szólok neki, és ha nem jön a szemetéért akkor beformázom. VAGY ... Csak ugye a tabletemet meg szeretném viszont látni... (meg kényszer üzleti kapcsolatban is vagyok vele, nem nagyon kéne összerúgni a port)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák