Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz @tco@ #829 üzenetére

    Én mikor még W95/W98 körül nagyon lelkes voltam megcsináltam, hogy print screen és amikor újra raktam a gépet akkor minden ikon az asztalon ugyan oda vissza :) Mekkora marha voltam!!!

    Ilyen elrontottam a gépét nekem is volt. Közölte hogy leállt, odamentem, megnéztem mindent, nem kapott áramot. Mondom leállt vagy nem indult el? Nem is indult el reggel. Ok. Elmentem, hogy keressek egy telephelyest hogy nincs feszkó. Mire visszaértem ott állt a főnöke, hogy miért rontottam el a hölgy gépét és mikorra csinálom meg?
    Mondom nincs áram! Erre mondja, hogy a hölgy szerint tegnap még ment, és most idejöttem és nem megy! Mondom Neki, hogy azért jöttem ide mert nem megy, de bátyó mindjárt csinál áramot és jó lesz.
    Bizti szekrény kinyit, kismegszakító visszanyomva - a kávéfőző verte le, amit szigorúan tilos használni az irodákban! - és a gép indul. Mondom ennyi, nem volt áram a tiltott kávéfőző miatt! Erre a válasz: ok, csak legközelebb ne csináljak ilyet! Erre már inkább nem válaszoltam.

    Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Új hozzászólás Aktív témák