Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Kisgépkezelő #6087 üzenetére

    Egyébként sajnos igaz.
    Egyébként azon az adott helyen spec pont be voltam jelentve. Igazából amíg táppénzen vagyok ki sem jelenthet, az más kérdés, hogy "nagyon jogszerűen" a táppénz megkezdése előtti naptól akart akkor kijelenteni, ezzel lenullázva a táppénzes védelmet.
    Persze velem az a baj, hogy mindig a kóperációt nézem, hogy oldjuk meg, hogy mindenki örüljön, ezért persze rohantam, vittem a papírt, másnap is mentem fdolgozni, csak ugye hiába. Valahol fent az a HR-es volt a fő féreg, mert szerintem ő már a telefonhívás után kijelenetett visszamenőleg, aztán röhögött magában, hogy szaladgálok a munkahelyre meg a papír után. Azért is gondolok erre, mert az OEP nem tudott a táppénzemről.

    És persze a körülmények is, az annyiban hagyás mellett szóltak, 3 hónap után, egy jogutód nélkül megszűnt cég hajkurászása úgy, hogy közben már rég máshol dolgoztam, és úgy voltam vele, hogy az a 20 ezer ft (mert kb ennyi volt a tét) nem ér annyit, hogy én ezért bíróságra járjak, meg intézkedjek stb.
    És igen, itt járt jól a cég, mert úgy voltam vele, hogy ennyit nem ér az egész.

    Az meg hogy kivel köt szerződést az ember? nézegetheti, de úgysem az az ember áll előtte aki később majd kibabrál vele (legalábbis sok esetben). Na meg előfordul, hogy az ember, örül hogy egy adott cégnél megkap egy adott poziciót.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák