Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothl

    addikt

    válasz Alg #507 üzenetére

    Az a baja egyeseknek, hogy nagyon kényesek.
    Volt egy rokonom a megboldogult Lali bácsi, neki volt mondása, hogy "Nincs rossz bor, csak rossz gyomor!"

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Alg #507 üzenetére

    mamám kb 15éve halt meg, segítettem nagybátyáméknak anno kipakolni a bútorokat a házból eladás elől és előkerült egy black velvet-es üveggel a pálinkájából (amiből fateromnak általában szemcseppentővel mért, nehogy megártson neki :D ) ...ez lett kb az "örökségem" ...meg az egyik szekrényben megtalált mezítlábas cigi (ami lehetett több évtizedes, a molyok ellen volt ott :D )

    ...na mamám pálinkája lehetett lazán 60-70 fokos... ittunk azidőben elég rendesen: a 60as portorico rum nem zsibbasztott úgy, sőt megkockáztatom hogy a stroh80tól sem zsibbadt az állkapcsom, ez viszont olyan volt, mint a folyékony lidocain :D ...történt, hogy falunapon egyik havert csúnyán megverték, megjárta a kórházat is, kapott fájdalomcsillapítókat, amiket nem akart beszedni, ezért vittünk ebből a nedűből hármunkra 3-4 decit... elég is volt úgy hirtelen :D ...ez a pálinka volt annyira vegyes, hogy belekerült szó szerint minden, ami képes volt a rohadásra: a krumplitól kezdve a paradicsomon át a fáról lehulló eperig... (brutális íze volt, viszont rúgott mint a ló)

    ami szerintem pálinkából méltánytalanul alulértékelt és olcsó: az aszútörköly... sokan a leggusztustalanabbnak tartják a törkölyt, viszont ha belegondolsz, hogy ez aszú, mindjárt más a kép... kellemes aszús-mazsolás utóíze van ezeknek... (olcsóbb kategóriából szerintem nincs ellenfele... drágább pálinkából ami nálam a plafon volt, az a birs... nem ittam eddig belőle sokat, nincs is mindenhol, viszont ebben eddig sosem csalódtam... mondjuk majdnem annyi belőle egy feles, mint aszútörkölyből 1 üveg)

    #518: hasznos egy funkció a számletiltás... innen-onnan volt, hogy elkezdtek marketing-céllal hívogatni, ezeket a számokat elmentettem valami "lóf@sz" néven és tettem rá blokkolást... néha a hívásnaplóra ránézve elcsodálkozok, hogy van ahonnan fél év elteltével is napi szinten próbálkoznak :Y kitartóak

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák