Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz hcl #25027 üzenetére

    Céges gépen nem kellene adatot tárolni max. OneDrive, Google Drive vagy Dropbox etc. mappában, full szinkronnal. Esetleg olyan lehet, ami felhőben fent van, de nem szinkronizálja le, mert iszonyat ritkán kell...
    Próbáljuk évek óta rászoktatni Őket, erre mi van?

    Elfogyott a hely! Miért van mindened a Dokumentumokban is és a OneDrive-ban is? Mert ha nincs net, akkor hogyan dolgozom? A OneDrive-ból, az olyan mappa mint a Dokumentumok, csak van róla másolat a felhőben. Tényleg? - Volt oktatáson, el lett mondva a OneDrive minden opciója.

    Nekem minden az asztalon van, nem a C:-n! És a C: hol van? Azt nem tudom... - nem tudom hogyan marad életben!

    Én mindent a Dropbox-ba mentek, az biztonságosabb és nagyobb! Céges OneDrive 1TB, Dropbox-a 5 GB, akkor hogy is? Az 5 azért több mint az 1! Tudod mi a TB és a GB között a különbség? Nem...

    Én a fontosakat nem mentem OneDrive-ra, mi van ha elszáll?

    Tartsál bármennyi tanfolyamot, mondj bármit, Ők csak a szemüknek hisznek! Milyen kár, hogy mind vakok... :W

    Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

  • opr

    veterán

    válasz hcl #25027 üzenetére

    Szintén. Van egy 512gb-os ssd a rendszernek, programoknak, ilyesmi, meg egy 8tb-os hdd adatoknak. Nincs raid, úgyhogy ami fontos és-vagy nem pótolható könnyen, az meg megy felhőbe, egy extra 128gb-os pendrive-ra, illetve sokszor duplikálva van minimum az egyik laposon is. Ha így is el tudom veszíteni, akkor meg meg is érdemlem. :D

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák