Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz KROK640 #2046 üzenetére

    szerintem 133MHz FSB-n 2600+ volt a vege a TbredB-nek 2133MHz-s orajellel, legalabbis ami kaphato is volt, es nem csak elvileg letezett, mint Colombo felesege
    de igazabol mind1 volt, mert a szorzot oda allitottam ahova akartam 5-22x kozott

    vettem 4db mobil Barton-t, hogy MSI K7D-be abba bedobok kettot a ket 2400+ helyett, meg a Abit-KV600-ba egyet -abba bele is ment-, meg egyet havercsavo vett volna, de meggondolta magat kozben, a cucc meg mar uton volt, ugyhogy azt vkinek eladtam Kelenfold-n
    csak a MSI lappal nem indult el BIOS update nelkul -az meg nem votl hozza-, igy azt a kettot is el kellett adnom, amit abba szantam, de aki megvette a kettot o is egy ilyen Bi-Athlon technikat csinalt csak egy Gigabyte verzios alaplapban, ami viszont komalta frankon oket

    eloszor a KV600 is unknow CPU at 2333MHz-t irt ki a CPUID koddal, aztan ahhoz jott ki egy beta BIOS hozza, ami mar felismerte
    de 2333MHz-n default Vcore-n is ment abban vegtelen+1 napig, 233MHz FSB-vel 7:2:1 leosztassal
    ugy eleg jol vette a lapot a gyors RAM orajel miatt
    lehet azt emelve vitte volna a 2520 vagy tobbet nekem is, csak azt nem probaltam ki

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák