Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz bandiras2 #2044 üzenetére

    Az kemény! Bármi másik gép -> nem volt hozzá valami spec. illesztő? Mert ha csak soros-párhuzamos portok, akkor simán :D
    Amiket én láttam ónpasztázókat, azoknak a vezérlőgépe tele volt brutál nagy ISA kártyákkal. A kemencéé mondjuk elvolt 1-2 sorossal, oda tényleg mehetett volna akármi.

    @koby11h : Venti már a 486 mellé is kellett, az is be tudott állni...nálunk az igazán durvák a passzív gépek voltak :D
    A tápot meg illik éves szinten legalább, karbantartás keretében pucolni. A ventik is cserélhetőek. Mi mondjuk hetnete fújtuk a sorokon levő gépeket, amik azért nem véletlenül voltak porszűrős, ipari házban.
    Az Intel hűtő felfogatását meg lehetne csavarokkal helyettesíteni (mondjuk rendes ipari gépekben nem is mindig a szabvány hűtő van, alapból nem SOHO desktopot kéne ipari környezetbe tenni).
    Raspiból az újabbakat nem néztétek? Mert ha sikerült megoldani a melegedést, és csak a kraft nem volt elég, arra már a 3-as csak jó lenne...
    Nekem ami tapasztalet volt ilyen böngészős termelésirányítási mókával, az az, hogy a gatya gépeken a böngészős szarul ment, de amire volt ugyanahhoz .net-ben készült kliens, az mint a szél.

    @MonsteQ2002 : LOOLLL
    Mondjuk a létesítők nem mindig szakemberek, vagy ha azok, akkor villanszerelő volt, stb., nem tud mindenképpen sokat a dolog infó részéről, egyszer megmutatták neki, azt' csók.
    Anyámnál is volt ilyen, hogy a városban nagy hozzáértő hírében álló arc, aki kötötte a Vidanet-es, koaxos netet, közölte, hogy ő Linuxon nem tudja megnézni, van-e háló. (Nyilván a Google nem volt barátja.)
    Mondjuk dualboot gép volt, telefonon elmondtam neki, hogy jut be a zikszpébe... :D

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák