Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Goldwin #62 üzenetére

    Ezt itt zárjuk le. A Gamepod nem egy profi oldal, lelkes amatőrök tartják karban mindenféle anyagi juttatás nélkül. Hidd el, ha mondjuk főállásban csinálnánk ezt (mint Gamestar, PCGuru, Gamekapocs, 576 meg úgy alle zusammen az összes nagyobb külföldi oldal), akkor minden sokkal gördülékenyebb lenne. De itt mindenkinek meg van az elsődleges dolga a saját életében ami mellett (sajnos) a Gamepod nem tud elsődleges szerepet kapni.

    Nekem is ég egy kicsit a pofámról a bőr, hogy nem mutattam semmiféle aktivitást a szerkesztői kötelezettségeim mellé. Bevállaltam túlórákat is, hogy meg tudjam javíttatni a PS-em, ez meg suli mellett nem kellemes. Reggel hatkor kelés és este 9-10 fele értem csak haza. Most úgy örülök a szünetnek, mint majom a farkának. Most már meg van javítva a gép, de még mindig nincs nagyon időm hírezni, mert így is csúszásban vagyok a Sly Cooperrel, a többiről nem is beszélve.

    Végezetül, ami a legfontosabb: mi minden tőlünk telhetőt megteszünk és nem hinném, hogy azt érdemeljük vissza, hogy beképzelt ez meg az és a többi...

    Én a Skype-ot javasoltam, de ti elvetettétek... Szerintem az a gond hogy a TS kis adatátvitelre lett szakosítva, ami miatt elképzelhető, hogy e miatt rossz a hang alapból. Majd kiderül, addig szerintem egy lesz egy-két próbafelvétel.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák