Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    Amiket próbáltam ezek közül, és tetszettek:

    S.T.A.L.K.E.R. - nagyon jó, habár a vége felé már elég nehéz lesz... Tetszik hogy többféle végkimenete van a történetnek, habár a sok mászkálás tényleg ellaposítja kicsit... Viszont néhány helynek a hangulatát sikerült nagyon jól visszaadni.

    Bioshock - Itt is a hangulat dominált, lehetett volna kicsit hosszabb, vagy változatosabbak az ellenfelek, de így is remekül el lehet vele szórakozni jópár órát.

    Cod4 - Csak a single playert játszottam, de az nagyon rövid... Viszont jók benne a küldetések, végre nem a második világháborút kell újra lejátszani... A story se lett rossz, és az is jó ötlet hogy a történet folyamán 2 katona bőrébe is bújhatunk felváltva.

    NFS Prostreet - Eleinte nem igazán tetszett, de ahogy haladtam előre egyer jobban bejött, kb. ez mostanában az egyik legnormálisabb rész... Végre nem az idióta street racinget erőltetik, meg nappal van. Mondjuk a pályák itt is ismétlődnek egy idő után, de azért egyre jobb és erősebb gépekkel egyre jobb versenyezni is rajtuk.

    Amiket még szivesen kipróbálnék, csak nem jutottam odáig:

    Colin Dirt - Erre azért lennék nagyon kíváncsi, mert utóljára a második rész tetszett még jópár éve, kíváncsi vagyok hogy hozza-e azt a feelinget.

    Test Drive Unlimited : Erre meg azért, mert talán a Test Drive volt az első autós játék amit annak idején előszőr próbáltam pc-n.

    Crysis: ha tényleg a látvány a legnagyobb szám, mint írják sokan, akkor ez még csúszni fog egy jó fél évet, amig nem szerzek egy erősebb videókártyát, de lehet hogy 1 évet is, amig nem lesz 4 magos procim meg 4-8 giga ramom is mellé.

Új hozzászólás Aktív témák