Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz bullseye #16 üzenetére

    Nem. Én ezt úgy értettem, hogy itthon nem feltétlen a bevándorlókkal van a probléma. Hanem más 'területtel'. Amibe hál' Istennek, én nem tartozom bele.

  • Dany007

    veterán

    válasz bullseye #20 üzenetére

    igen, akkor lehet. De maradjunk már a realitások talaján... :U

    Szerintem nem értetted meg, vagy nem akarod érteni a szöveg lényegét.
    De mivel pár sorral följebb leírtad így mégis csak megértetted...

    Akkor nem értem hogy írhatsz ilyet...

    "már volt olyan miniszterelnök, aki megjegyezte, hogy ha nem tetszik itt, ell lehet menni."

    Már hogy lehetne a kettőt összehasonlítani??? Ennyire ne akard már belemagyarázni :)

    "igaz, nem a "bevándorlóknak" üzente, hanem az "őshonos" adóelkerülőknek."
    Nem az adóelkerülőknek mondta, hanem minden olyan magyar embernek akinek "nem tetszett a rendszer". Akiknek nem tetszett a sanyargatás, meg a plusz ráadás. Mégpedig mindezt a hátuk mögött, csak épp kiszivárgott...

    Nem magyarázom tovább, mert ha te nem látod a kettő közt a hatalmas különbséget, akkor fölösleges bármit is mondani.

  • Mobi28

    tag

    válasz bullseye #20 üzenetére

    Ne légy naív, minket már régen megszálltak és nem a kínaiak. Elég csak azt nézni mi lett a kárpótlási jegyekkel (termőföldek) és milyen tulajdonosi és érdekeltségű körrel rendelkező cégek vásárolták fel csoportosan jól szervezetten félig meddig zárt árveréseken ezeket. A magyar termőföldek egy igen jelentős részére már nyugodtan hideg vizet ihatunk. Persze csak addíg míg azt is át nem játszák nekik ezt is. És voltak annyira arcátlanok, hogy teljesen nyíltan mindenki szeme láttára zajlott le mindez. Ez van, lehet erről hallgatni meg nem beszélni de attól ezek a dolgok már megtörténtek. Sajnos mi birkanép vagyunk. Mi magyarok eddig kivétel nélkül vesztesen jöttünk ki mindenből. A szemünk láttára kótyavetyélték el az országot és mi birkamód tétlenül végignéztük. De azt is elég csak megnézni a döntéshozói, rendvédelmi és államigazgatási szerveknél hányan vannak középvezető és felsővezető pozícióban olyan kettős állampolgárok akiknek a második hazájuk 90%-ban megegyezik.

    [ Módosította: #65675776 ]

  • moha21

    addikt

    válasz bullseye #20 üzenetére

    Az általad említett miniszterelnök nem a nyilvánosság előtt mondta ezt.

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

  • Mobi28

    tag

    válasz bullseye #28 üzenetére

    Félreértetted mindazt amit írtam. Privátban leírtam összesűrítve a lényeget. ;)

  • Mobi28

    tag

    válasz bullseye #34 üzenetére

    El lehet ezen poénkodni csak ha majd eljön az ideje, mégjobban pofáncsapja az embert a valóság. Tudod leírhattam volna az egészet. És mit érek el vele? Engem bannolnak a topikot zárják. Bárki ember fia előtt vállalom a véleményemet de itt ezt nem lehet hangoztatni ezért nem is teszem. Tudod 2011-től szabad préda lesz a magyar temőföld. EU állampolgárok szabadon annyit vehetnek majd amennyire csak futja nekik. Így érted már miért emeltem ki a kettős állampolgárságot? Tudod mi marad akkor nekünk? Semmi. Napszámosok, bérmunkások leszünk a saját hazánkban. Már így is hihetetlen mértékben függünk külföldi befektetőktől, idegen nagytőkétől. . Akkor majd végképp teljesen kiszolgáltatottak leszünk minden szempontból. És ezen felül még a vízkészletre is rá akartak tenyerelni bizonyos körök. Két évtized kollektív töketlenkedése miatt minden tönkrement ebben az országban. A magyar államnak a tetemes felhalmozott adósságon kívül semmilye sincs. Semmit sem tud felmutatni. Mindent elherdáltak/átjátszottak ami bármilyen értéket is képviselt. Lehet ezen poénkodni meg vicces dolgokat beírni ide de én inkább fogom a fejem és aggódva tekintek a jövőbe.

    "manapság gyarmatok létesítése és hadsereg bevetése nélkül is lehet birodalmat építeni. Izraeli üzletemberek befektetnek az egész világon. Izraelnek példa nélküli gazdasági sikerei vannak, mostanra kivívtuk gazdasági függetlenségünket, felvásároljuk Manhattant, Lengyelországot, Magyarországot és Romániát." (Simon Perez)

    Őszintén örülök neki, hogy ritka jól mulattál. Ha minden a jelenlegi irányban és ütemben halad kíváncsi leszek, hogy fogsz mulatni mondjuk 10-15év múlva. :U

    Gondoljon mindenki rólam amit akar, szíve joga. Azt, hogy én kirekesztő, szélsőséges nézeteket valló ember lennék? Nem, nem vagyok az. Rasszista, idegengyűlölö lennék? Nem, nem vagyok. Összeesküvéseket gyártó paranoiás lennék? Nem ez sem vagyok. Csupán egy nemzeti érzelmű magyar ember vagyok a sok közül aki félti a hazáját, egyre kilátástalanabbnak látja magyarországon a gyermeke jövőjét, egy olyan ember aki gondolkodik is és nem kajálja be azt a szépen kiszínezett maszlagot ami mindenféle médiából ömlik az ember pofájába. Nyitott szemmel figyelem a körülöttem zajló világot és gondolkodom! Csupán ennyi a titok. Még mielőtt felmerülne bárkiben is nem vagyok sem gárda tag sem jobbik szimpatizáns. Nem hiszek sem a bal sem a jobb oldali pártok igérgetéseinek. A politikát a világon a legundorítóbb dolognak tartom!

    Ez volt az utolsó megnyílvánulásom e támában. Amit akartam elmondtam. Ennyi. Pont.

    ha bármilyen okból nem illik az oldal arculatába a hozzászólásom valamelyik modi tenyereljen a DEL gombra.

    [ Szerkesztve ]

  • Egon

    nagyúr

    válasz bullseye #28 üzenetére

    Ekkora mértékű álnaivitáshoz olyan vastag pofabőr kell, hogy a rinocérosz simán megirigyelné.
    Nem csalódtam benned: olvasván a többi hozzászólásod, azt kell mondjam hozod a formád, amit a hasonló topicokban szoktál bemutatni. Csak azon csodálkozom, hogy dabadab nincs még itt.
    Az viszont lejött az eddigi hozzászólásaidból, hogy annyira a szíveden viseled az erdélyi magyarok sorsát, hogy az már fáj... :U Hogy nem szakad le a billentyűzeted... :(

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák