Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    Ide is beírom, mint a Note 4 B20 topicba, és egyben ki is egészíteném az azóta tapasztaltakkal:
    Üdv! Ez a leírásod használható-e/érvényes-e az ugyanúgy az Epic oldaláról letölthető 9.0.5.0 stabil rendszerre?
    Én most egy régebbi 7.10.26-os Epic rom-ot tettem fel a hozzászólásodban linkelt leírásoddal, és eddig nagyon meggyőző, amit tapasztalok. Készenléti fogyasztásom, amikor ki van kapcsolva a kijelző, két sim, bluetooth mi band 2 miatt megy, és az eddig 2-3% is volt óránként (xiaomi.eu stabil 8.5.1.0 volt fent), az most az előbb példaként 77%-on elment egy órát, és még utána elővéve, és használva a telefont, tartott jó pár percig, míg 76%-ra nagy nehezen lement. A stabilt csak azért raknám fel, ha ahhoz is jó a leírásod, hogy nem lesz-e esetleg mégjobb. Azt lehet-e tudni, hogy melyik heti rom volt a legjobb/legjobban sikerült ezután a 7.10.26 után? Régen valamikor használtam Greenify-t, xposed-el valamelyik Redmi-n, már nem emlékszem melyiken, de arra igen, hogy nagyon durván le lehetett szedálni vele a telefont, egészen annyira, hogy semmiféle értesítés nem jött meg (beállítás kérdése természetesen), de valahogy meggyőzőbbnek tűnt, mint ez az Amplify. Van valami ellenjavallat, hogy az Amplify helyett/mellé felrakjam a Greenify-t? Te próbáltad már ezt a programot?

    Kiegészítés 2017.12.16. 15:30:

    Már gyanús volt reggel óta, de kellett egy kis idő, hogy rájöjjek: A script-et egyáltalán nem szereti a Chrome böngésző semmiféle verziója. Más böngésző (Dolphin, gyári) wifi, és mellette egy aktív sim alatt, megközelítőleg 8 percet tud 1% esés alatt. Ez lett gyanús, hogy Chrome-val meg merül, ezért nézegettem, és 3-4 perc alatt ugrott 1%. Viszont, gondoltam újraindítom úgy, hogy nem alkalmaztam a script-et (egyszerűen kivettem a megadott mappából), és a Chrome is tudja a 8-9 perc böngészést 1% fogyasztásnál. Többször újraindítottam, újra script-el is, de az eredmény ugyanaz: script-el 3-4 perc/1%, nélküle 8-9 perc/1%. A rom még mindig a 7.10.26. Esetleg megnéznéd a 7.12.1-el, amit használsz, hogy csak nálam jelentkezik ez az anomália, vagy nálad is az újabb rom-on is?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák