Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomkaa

    tag

    Azért mondanak vad dolgokat tisztelt forumozók :DDD Mac mini egy átgondolt minőségi termék :D
    Vagy itt mindenki fotósként dolgozik és elég neki az amit ez nyújt :D Bár ezel az UHD 630-al amit adnak hozzá összehasonlító tesztek alapján egyéb vga-al elég karcsúnak tűnik. Plána ha egy 5k-s kijelzőt kell majd meghajtani, azzal még az Imac-ek mac prok is küzdenek nálunk nap mint nap igz nem fotókat retusálgatunk, hanem látványterveket..
    Az meg hogy ipari standard lenne bármiben is az apple ...hááát elég meredeknek látom... Lehet volt idő amikor erre jelent meg először Ps stb... De ma az I cuccok inkább a kis indivuális studióknak jók max....nem high end pro usereknek nagy tételben.
    Ezen az árazás se segít... 2 tb ssd-t megnézném mennyiért adják hozzá. A másik a technikai korlátok.....kíváncsi lennék amúgy, hogy ez a kis cucc hogy fog throlttleingolni majd.... :C mert emgint a design rovására megy minden

  • Tomkaa

    tag

    válasz Noukoum #53 üzenetére

    @madgie
    Ezt konkrétan nem gondoltam végig, bár azóta már nem doglozok azon a mac-en, mondjuk memória bővítve volt benne. Matekba mondjuk nem tudom hogy jön össze a pixelszám
    @wm2
    Sztem nem veled van a baj hogy nem tetszik az árázaása....nekem se...SOkan mondják, hogy nem drága a mac, mert ilyen kategóriájú cuccokért pc-ben is sokat kell fizetni. Szerintem ez baromira nincs így....konkrétan raktam össze erőssebb pc-t kevesebből monitoral, mint 2017-es alap imac-et 8 gb ram bővítéssel. Igaz csak 4k-s monitora volt nem 5k..
    @Noukoum
    átlag júzer jó buta ha ennyiért vezs majd dolgokat :) de ettől függetlenl ez a tendencia igazad van.

    "Drága?, igen minden apple termék az, nekem is az. Ez van, de nem is attól lesz jo egy termék hogy minnél olcsóbban minnél erősebb hardver van benne." - ez meg elég hülyeség , mert amint hardveresen kell támogatni a munkát és nem lehet kibekkelni szoftveres optimalizálással vége az összes macnek.....vagy sokkal vastagabban fog a ceruza...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák