Új hozzászólás Aktív témák

  • Bird

    addikt

    válasz Hannibhál #39 üzenetére

    És most értünk a dolog lényegi részéhez, köszönöm hogy válaszoltál. :RMinden ami az államigazgatáshoz, a kormányzatot tartozik az bizony hivatás, csupa kis betűvel.Akárcsak a tanári pálya. Ezt használja ki a rendszer ótvar szemét, kisemmiző, kiszipolyozó alapon. Nyugaton ezek társadalmilag elismert és megfizetett állások, státuszkók mert a közt szolgálják, azt formálják. Nálunk mindez nem érték, mert a mi kutyánk kölyke, a társadalmat a kormányzati média formálja. Azzal pedig bármit meg lehet tenni, ha ügyesen csináljuk. És ez bizony 1990 óta így van... Én ebbe beletörődtem, az elmúlt 15 évben, csak egyre rosszabb lett minden, függetlenül az épp aktuális kormányzati identitástól. Mindez a szabadságok, fizetés és béren kívüli juttatások terén is megállja a helyét. A tanárok a jéghegy csúcsa, a Pintér féle húsdaráló cafatokra szedik őket is. Akárcsak a kormányzati tisztviselőket 2012-ben. Csak ugye ők nem panaszkodtak sosem.... Gondolom nem kell ecsetelnem miért nem. :( A tanároknak ezt még szokniuk kell. Tudom, hogy nehéz, évek óta ebben vagyunk. Persze lehet csatlakozni.... De mihez is?!

    Nyáron én is szívesen vállalnék tábori munkát ha lehetne. Mea culpa, elnézést a tanároktól. :R

    [ Szerkesztve ]

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Új hozzászólás Aktív témák