Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz KrAt #14 üzenetére

    Az a borzasztó nagy különbség, hogy ott a szakmai topicokba "szemetelt" ez, akiről beszélsz, azokba a topicokba, amibe amúgy is jár a nép és olvasná, de gyakorta ezekkel az idióta hsz-ekkel kell találkoznia, meg a belőlük kiinduló khmm... eszmecserékkel... a helyzetet nem ismerem személyesen, de gondolom így van, ugye nem tévedek?

    Namost itt "no name" barátunk nem szemetel össze egyetlen topicot sem, hanem írja a személyes kis blogjait, mint jópáran. Erre páran elkezdik komentekkel elhalmozni a blogbejegyzéseit és csodák-csodája, ettől szépen a lista tetejére kerül, egyre több ember láthatja és egyre többen kommentelik... de ezt mi, pontosabban ti csináljátok, ti csináltátok. Ti tettétek a figyelem középpontjába a gyereket, azzal, hogy folyamatosan vele foglalkoztok. Borzasztó nagy különbség. Ha nem foglalkoznátok vele, nemhogy elsüllyednének a topicjai, még csak nem is keletkeznének a bjegyzéseihez topicok. Ilyen borzasztó egyszerű.

    Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy akik egyfolytában hangoztatják, hogy így kegyetlen, úgy pocsék és amúgy könnyfakasztóan borzasztó, amiket ír, azok miért olvassák el folyton az írásait és miért kommentálgatják és tartják őt a toplistán? Ez valamiféle új perverzió? Nem értem én ezt...viszont lényeg a lényeg: nagyon más a két szitu. Ott meg az említett forumon még mindig nem késő cselekedned, ha úgy érzed.

    Ettől függetlenül az írás engem is érdekelt volna, ill érdekel is, de az más téma :)

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz KrAt #22 üzenetére

    De a megoldás azon emberek kezében van, akik kommentelik (és folyamatosan panaszkodnak vagy/és szívnak amiatt, hogy lám, megint a figyelem középpontjában van... jé, vajon miért? :W )
    Szóval nagyon egyszerűen meg tudja oldani ezt az (ál)problémát a PH-s olvasó/kommentelő tábor, ha akarja, ha meg nem akarja, akkor tényleg csak van valami ok arra, hogy így tegyen... akár tényleg önsanyargató perverzió, akár bármi más, bár meg kell mondjam, semmi más nem jut az eszembe oknak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák