Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz Felesbandi #21 üzenetére

    Igen jól tudod, ha megveszed PC-re Xbox-on is a tiéd és fordítva is igaz. :)

    Én is látom a grafikai előrelépést, főleg a talaj, növényzet és fák textúrájánál. :)

  • B0RG9

    kezdő

    válasz Felesbandi #33 üzenetére

    Ez igaz. A PC cuccok ára pedig akkoriban rohamosan csökkentek. Ezért is mondatm, hogy pc-vel tartani lehetett a lépést.
    Életcuklus végén? Meg esély? Már a közepén. A végén már jobbat vettél, nem pedig hasonló tudásút. Szóval ez is csúsztatás. Egy ciklust 7-8 évnek számolnak. "megjelenesukkor pl. eselytelen"-tel egyetértek. Ezért is vettem meg őket, illetve hosszú távra.

    "Meg ha van is PC-d es csak upgrade-elni kell, a kartya meg ugy is dragabb es ugye neha a procit se art a kartya erejehez igazitani. Egyszeruen ha csak jatszani akar az ember es nem akar irdatlan osszegeket fizetni erte, jelenleg no-brainer, hogy egy uj konzol messze jobb ajanlat."
    És ezt miért is mondod nekem? Pont ezt mondtam, ha figyeltél, hogy most egyertelmű a konzol. Amúgy is most a leg pc közelibb.

    "Nem kell az MS-nek trukkoznie (ahogy Low Noise veli), egyszeruen a konzolok jelenleg jobb ar/ertek aranyt kinalnak."
    Ez egyértelmű. Az MS most annyival trükközik, hogy a GamePass-t kínálja. Neki pedig mindegy, hogy pc-re vagy konzolra veszed. Az XSX pedig verhetetlen fix áron, de még az XSS is. Nemrég olvastam, hogy jön a frissített vonal és az XSS picit erősebb lesz, a régi XSS pedig olcsóbb.

    Ezzel totál bebetonozzák magukat jó hosszú időre. Mire a ciklus végét elérik, addigra talán rendeződik a chip válság. De ezt erőssen kétlem.

    [ Szerkesztve ]

    RESISTANCE IS FUTILE

Új hozzászólás Aktív témák