Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagus

    senior tag

    válasz Donki Hóte #221 üzenetére

    De kell a folyamathoz. IMEI számot a hivatalos oldalon csak ügyfélkapuval tudsz ellenőrizni. Mondjuk emiatt az ügyintéző szív, mert mehetnék már ellenőrzött készülékkel és kinyomtatott papírral is.
    "Jogosultságát ellenőrizheti a mobiltelefon készülékek egyedi azonosítására alkalmas, úgynevezett IMEI számmal is. Ennek lekérdezéséhez üsse be az alábbi karaktereket készülékén: *#06# Ezután automatikusan megjelenik képernyőjén az IMEI száma, melyet a mobilcsere.nffku.hu oldalon elérhető ellenőrző mezőbe beírva megbizonyosodhat arról, jogosult-e a támogatásra. Adatvédelmi okokból erre csak akkor van lehetősége, ha rendelkezik ügyfélkapus regisztrációval."

    #219 ledgeri
    Ez nem így van. A saját telefonszámomra jogom van megtudni milyen IMEI számokról és milyen cellákról használtam. Az én adataim, ha már ezeket az adatokat személyes adatként hivatkozzák.

    #220 arnyekxxx
    Nincsen tárolva sehol, hogy melyik IMEI szám kihez tartozik. Van olyan 3G mobilom amire még a garanciapapírt sem pecsételtettem, mert 5 ezer forint volt. Tehát a szomszéd mobilját is beviheted és használhatod erre a célra ha megfelel annak a feltételnek, hogy volt róla a megszabott időben hívás/sms/adat indítva vagy fogadva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák