Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Én szerettem az 1-et,sokáig toltam...de szerintem már a KF akkoris kevés volt,a hangulata az megvolt bár,de bagóért adták,a "szegény ember L4D-je" lett 10€-ért....
    De most könyörgöm,picit szebben,más környezetben mit ér már ez az egész?Látszik a videón,hogy a kasztok szereptelenek,a fegyverek egysíkúak,nincs semmi feladat,még a néger tradercsajt is egy automatára cserélték,és alig van pár féle specimen,ennyi az 1-ben is van...
    Ez így kevés,de nagyon,semmi lényeges újitás,eltelt egy csomó idő,gondolom kitolják Halloween-re,és persze már ezért megpróbálnak legalább 30€-t bevasalni.
    Szégyen hogy ennire volt elég csak a 6 év,akinek nem kell coop,az bőven szebbet,jobbat kap ingyen a Facebookon a Dead Trigger 2-vel is,vagy normális zombis gémnek ott a Dying light,ettől még az is fényévekre va,mert az legalább egy jól sikerült,tényleg hozzátevős Dead Island folytatás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wjbhbdux #16 üzenetére

    Lesz ez majd 10 is Halloweenkor,annyit érni is fog... ;] Ennyi "újitással"...inkább felteszem a Left 4 dead 2-t,vagy megveszem a Dying Light-et,vagy talán végre a H1Z1 is elkészül,és a végleges ingyenes lesz.Nekem ez akkoris csak egy irtó nagy HD remake csak,a gameplay alapján abszolúte,nekem joban tetszik az első rész.
    Vagy feldobom azt,millió custom map van...ez olyan semmilyen,hangulattalan.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák