Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Astroboy #10 üzenetére

    jah hogy te vetted meg ( : valahonnan ismerős volt a név, de nem esett le
    igazából esztétikai problémám volt vele csak, mivel aszimmetrikus felépítésű, így nem teccett' venti nélkül ( : a másik dolog ami zavart, nagyon szép bevonata van, iszonyúan jól mutatott, amíg fel nem tettem házba szerelve a gép mellé, és nem láttam azon is a monitor történéseit tükrözve, így jött a ninja
    de meguntam a desktopozást most, már inkább itx irányba mennék, felrakta az i-re a pontot h találtam egy értelmesnek tűnő házikót még értelmes áron, erre 58mm a max hűtő bele, uo. vastag másik háznál a gyártótól már 85mm, csak annak ipari kinézete van, alaplap is necces, szóval egyelőre elég :d gyorsan el is ment minden, ninját gondoltam megtartom, de az biztos ha megint desktop akkor itx és kis térfogatú, oda már nem fog kelleni

    szerk:
    persze az oldallap tg volt, az is addig tetszett amíg rá nem jöttem minden csillogni fog rajta, de legalább egy kicsit kiéltem magam 8-10 év kihagyás után, de elég is volt ;] gondoltam h nem lesz panaszod a mugenre - a ninja viszont arra is ráver, nem gondoltam h ilyen durva -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák