Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Televan74

    nagyúr

    válasz Raymond #14 üzenetére

    Ez így jobban néz ki,nem figyelem a RX580 eurós árakat. Nálunk inkább kb. 240€+ árak vannak átszámítva.

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

  • Kansas

    addikt

    válasz Raymond #101 üzenetére

    Akkor miért nem azt írtad, hogy ugyan már legyen szíves valamivel alátámasztani az állítását? El se tudod képzelni, hogy netán valamivel előállt volna?
    Egyébként azt hogy nincs igaza én sem vitattam(ezért hoztam be az elméleti lehetőség-keresést), de az a stílus, amiben te teszed(már ott is de itt még inkább), már ne is haragudj, de otromba.
    (#91) Komplikato-t miért nem ekézed, amikor a 1050Ti-hez hasonlít egy annál majd' 2x erősebb GPU-t? Tán csak nem azért, mert ugyanabban az irányban tűnik elfogultnak, mint te?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Raymond #103 üzenetére

    Az idézett hozzászólás közönséges, és bizonyíték hiányában azt is mondhatnánk rá, hogy a valósággal is csak laza kapcsolatot ápol.
    Ettől még a:
    "badarság"
    "a kijelentese egy mahasag."
    "akkora hulyeseg az egesz mint az olajto"
    (növekvő sorrendben)
    - szintű kommenteket nem indokolja, szerintem ezek lekezelőek és méltatlanok, röviden otrombák - bár lehet hogy számodra az "otromba" szónak erőteljesebb a jelentése, mint számomra, amely esetben elnézésed kérem a félreértésért. :R

    Ráadásul a te kijelentésed, mi szerint is "A 2400G meg gyors RAM-okkal is merfoldekre van egy sima 1050-tol is." alátámasztásra szorulna, ha másért nem, hát a "gyors RAM" és a "mérföldekre van" kifejezések jelentéssel való megtöltése okán. Ahogy egyébként a "baszott gyors" is definíció kérdése.

    Én nem láttam sehol olyan tesztet, ami azt vizsgálta volna, milyen RAM sebességnél szűnik meg a 2400G RAM-bottleneckje és akkor pontosan milyen szintű teljesítményt nyújt.
    A magam részéről abban sem vagyok biztos, hogy DDR4-es RAM-okkal egyáltalán el lehet olyan sávszélt érni, ha csak nem valami ilyen durva 4600-as modulokkal, amiket meg épeszű ember nem 2400G mellé tesz(kezeli egyáltalán a 2400G ezeket :F )...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák