Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Lenry #36 üzenetére

    Oszt' olyankor mi van hogy ha én egy vadászós játékkal játszom PS-en, gyilkolom az őzeket, nyulakat és madarakat, de a valóságban egy csirke nyakát nem tudom elvágni? Attól hogy egy játékban valamit megölök, esetleg megkínzok az nem azt jelenti hogy a valóságban is meg tudom/fogom tenni. Az UFC játékosok sem vernek senkit halálra az utcán.

    Ennyi erővel aki horror filmet néz az beteg, mert azt élvezi hogy egy embertársa szenved. :U :DDD

    Szerk:
    Én pl nagy kés gyűjtött vagyok (kínai szaroktól a drága vadász késekig), szurkáltam már meg mindent a játékokban, vágtam el torkokat... Az életben ilyen még nem jutott eszembe.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • ,

    addikt

    válasz Lenry #73 üzenetére

    A régi DOOM-ot én teljesen másképp éltem meg. Az a maga idejében 10/10-es játék volt, újra és újra végigjátszottam akkoriban.
    A 2016-os DOOM-ot viszont még egyszer is sok volt végigjátszani. Csak amiatt játszottam végig, mert DOOM-nak hívják, így reméltem, hátha egyszer csak megtalálom benne azt, amitől kimondhatjuk, hogy igen, ez a méltó utód, a nagybetűs folytatás. Ehhez képest ez a rész egy átlagos semmi volt. Nem több, mint egy arena shooter. Ez úgy el fog tűnni a süllyesztőben, hogy csak na, de szerintem már el is tűnt.

    Persze lehet, hogy a mai világban a játékosoknak már pont ez az új stílus jön be, amikor mindig minden azonnal meg van a lehető legrövidebb idő alatt, a lehető legegyszerűbb módon, csak "leülök, aztán gyorsan végigjátszom", de számomra ebben nincs semmi élvezet, pont a lényeg hiányzik belőle. Kiábrándító volt, hogy szó szerint megállás nélkül végigrohantam az egész játékon, de egyszerűen ez a játék tényleg csak ennyi. :(((

    #78: Így van, kiváló zenére lövölde volt a Painkiller, de nem több. És szerintem a 2016-os DOOM is csak ennyi volt, ami önmagában véve nem is lenne baj, ha valakinek bejön ez a stílus, de én azért egy DOOM-tól sokkal többet vártam volna.

    #79: A Half-Life sorozat is nagy kedvencem volt, No.1 volt mindegyik rész.

    [ Szerkesztve ]

  • ,

    addikt

    válasz Lenry #81 üzenetére

    Biztos hogy ebben is van igazság, csak míg a régi DOOM-nak 1993-ban kellett nagyot domborítania, addig az újnak 2016-ban kellett volna. És míg a 93-as valóban le is rakott valami olyant az asztalra, amire egy életen át emlékezni fog minden akkoriban már játszó gamer, addig a 2016-osra pár év múlva már emlékezni sem fogunk, hogy létezett valaha is.
    Nekem az volt a fő gondom az új résszel, hogy játék közben Painkiller, illetve a harcok során meg Unreal Tournament/Quake 3 Arena érzésem volt. Sehol senki, míg el nem jutsz egy "aránéba", ahol viszont olyan tömegesen jönnek rád, hogy nem tudsz mihez kezdeni, mint elkezdesz rohangálni és lövöldözöl megállás nélkül mindenre, ami mozog. Az 1. rész tutira nem ilyen volt, ott elszórtan is voltak ellenfelek végig a pályán, a folyosókon, és nem csak egy helyre csoportosítva tömegesen. Teljesen más stílust, teljesen más harcmodort követelt a két játék. Nekem az egyik nagyon bejön, a másik nagyon nem.
    Na de mindegy is, attól még hogy nekem nem jött be, másnak még tetszhetett, ez csak a saját személyes véleményem volt.
    Nálam a DOOM-ok sorrendje:
    1. DOOM (1)
    2. DOOM 3
    3. DOOM 2
    4. DOOM (2016)

Új hozzászólás Aktív témák