• KriszKrausz és soti1995 értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    KriszKrausz pozitív értékelést adott soti1995 számára:

    Gyors, pontos üzletfél.
    Ajánlom!

    soti1995 negatív értékelést adott KriszKrausz számára:

    Eladott nekem egy hibátlanként árult 'Huawei P8 Lite' telefont ami sajnos hibás.
    Miután jeleztem neki 24 órán belül hogy nem jó a telefon, ki oktatott hogy egy 6 éves telefontól ne várjak csodát.
    Az ő felfogása szerint 13 ezer ft-ért csak is kizárólag rossz telefont lehet venni...... no comment.

    Óvatosan vásároljatok tőle!

Aktív témák

  • KriszKrausz

    csendes újonc

    A mobil, amit megvettél, nem volt árulva egy felületen se.
    Megkerestél ezzel a hirdetéssel, hogy megvennéd. Mondtam, hogy elkelt a hirdetésben szereplő, de van egy másikom, másik színben.
    Eljöttél, bekapcsoltad, ment, elvitted. Másnap megkerestél azzal, hogy lassú a telefon, vegyem vissza (a hangnemről nem is beszélve). Én még nem találkoztam üzlettel, ahol visszavették volna bármilyen eszközömet azzal az indokkal, hogy lassú. Továbbra is úgy gondolom, hogy egy hat éves telefon nem rúg labdába egy idén kiadottal. Az előbbiek miatt természetesen nem állt volna szándékomban visszavenni a mobilt, pedig megtehettem volna, mert elvitte volna más, viszont nem gondolom, hogy ilyen hangnemért cserébe bárkinek is tartozom ezzel a szívességgel.
    Ezek után pedig képes voltál még azt írni az értékelésbe, hogy hibás készüléket adtam el, ami szintén nem fedi a valóságot.
    És a végén kérdezném: Ha hibás készüléket adtam volna el, szerinted elfogadtam volna az értékelési kezdeményezésed? Én persze szépeket írtam, viszont ezt még két-három órával azután tettem meg, hogy elvitted a mobilt.
    Nem tartom egyenes dolognak, hogy hazugságokat írj értékelésnek. Remélem, üzenetváltásunk alapján a moderátor az én javamra bírálja el a jelentésem.

Aktív témák