Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz vicze #5 üzenetére

    Hát, ha én innen Kispestről el akarok menni Balatonalmádiba vonattal, az kb. 40 perc tömegközlekedés, 10-15 perc, míg elindul a vonat (remélem egyetértesz, hogy nem érdemes az utolsó percben megérkezni a vonathoz) és kb. 2 óra az út. Na, ezt pont nem bírná ki az aksi.
    Szóval kiadnék egy rakat pénzt egy olyan eszközre, ami csak arra jó, hogy hétköznap bemenjek a melóhelyre és onnan haza, de semmi többre. Tényleg nem értem, hogy ez miért jó. Legalább 15 éve vezetékmentes egeret használok és a billentyűzeteim is azok voltak (most vettem egy mechanikust, ez nyilván mazzagos), úgyhogy tudom, mennyire kényelmes a vezetékmentesség, de a billentyűzetek hónapokat, az egerek heteket bírnak 1 töltéssel, nem néhány órát. Ez a füles ezzel az üzemidővel semmit sem ér, de legalább drága.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • pengwin

    addikt

    válasz vicze #5 üzenetére

    Túl sok kompromisszumot kell kötni az ilyen hip cuccok használatához, legalábbis az én szempontomból nézve biztosan. Rövid (és egyre csak rövidülő) üzemidő, sokkal gagyibb hangminőség mint amihez én hozzászoktam, emellett a kalakítása miatt az ilyen bogyó állandóan kiesne a fülemből, ráadásul teljesen meg kéne változtatni a zenehalgatási szokásaimat.

    Ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy az átlagembernek tökmindegy, hogy min hallgatja a telefonjáról a spotify-t vagy az agyontömörített mp3-akat, oda lehet, hogy elég ez a hangminőség, és a kényelmi faktorok is lehet jobban érvényesülnek.
    De még akkor is fenntartom, hogy hatalmas agymenés ennyi pénzt kiadni ezekért a termékekért: az emberek hajlandóak egy erősen kompromisszumos termékre kiadni a régimódi termékek árának 2x-3x-5x-szörösét.

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák