Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz villásdugó #17 üzenetére

    Nem tudom honnan veszed ezeket a dolgokat egy még meg sem jelent játékról.
    Az adott videó az arcade gépekre megjelenő verziót mutatja be , köszönő viszonyban talán van a konzolra érkező unreal 4 engines végleges verzióval.
    Neked lehet tökéletes volt a 3 irányítása, szerintem meg az Tag 2 jobb volt. minden téren, a kombókról ne is beszéljünk, amiket a 3 ban alig lehetett előcsalni.
    A karakterek a Tekken világából adódnak, nem csak a harcművészeteket mutatják be , hanem kötődnek a storyhoz is. 70 karaktert vonultatott fel eddig a játéksorozat.
    A grafika pedig minden konzolgeneráción szép volt és fejlődött ahányszor csak kijött egy egy újabb rész.. Az pedig hogy milyen bunyós játékban van "élethűbb " bunyó, nem tudom hogy jön ide. mert ezek nem arról szólnak. a Street figther vagy a Mortal aztán minden , csak nem élethűbb. A Soul Calibur meg szintén más tészta.
    Ugyan azt a dolgot kapod évente azoknál a sorozatoknál is, talán egyedül a Mortal széria ad mást és újabbat, de azt meg én nem szeretem annyira mint mondjuk a Tekken stílusát.és kifinomultságát.
    Semmi más nem dönt ezeknél a játékoknál, csak az hogy kit melyik világ vonz jobban. Speciel engem a Tekken ezerszer jobban vonz mint a másik 3 konkurens. Én nagyon várom már és kíváncsi leszek az online bunyókra majd ha megjelenik.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák