Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Sinesol #150 üzenetére

    Vettem a fáradtságot és megkerestem az Anandteches tesztet is, ami már összeszedettebb, viszont éppenséggel nem vagyok elájulva,1050ti szintet hoz a Hades Canyon, ami nem rossz végülis, de komolyabb játékhoz kevés. A méret sem igazán számít, mivel egyrészt nagyon komoly mini itx gépeket lehet manapság építeni, másrészt meg nem igazán értem miért fontos a méret, nem igazán reális hogy hordozza az ember.

    [ Szerkesztve ]

  • gurubefree

    senior tag

    válasz Sinesol #152 üzenetére

    ket fajta rx vega m letezik .... GL es a GH . ( GH atlagosan 38% gyorsabb a gtx 1050 ti-nal )

    (#30) jedis

    "Napokban voltam a havernál, és megnéztem a PS4 Pro-ját. Az új Call of Dutty-t mutatta. Hát mit ne mondjam leesett az állam. Valami akciósan vette újonnan 120 körül. Egy középkategóriás VGA kerül most ennyibe, és akkor hol a gép többi része ? Ha ez így megy tovább, a PC-nek tényleg harangoztak. :U Nem csodálkozom, hogy egyre többen nyargalnak át konzolra."

    Erre valszoltam ..... (#145)

    "Igy igaz ...

    Eleg megnezni az intel canyon hades teljesitmenyet !!! Ez a jovo !! Kov. 5-10 evben drasztikusan fog valtozni mind mobil es konzol platformon amit ar/teljesitmeny alapon ertekelunk ."

    A form factor lenyeges .... erre halad a vilag . Az emberek multifuncionalis/multimedias alacsony fogyasztasu , kis meretu keszulekek fele fordulnak ( hades eseten max 76W-96W-rol beszelunk load ) lehetne az erveket sorolni vegtelensegig . Ha komolyabb jatekrol van szo akkor ott a mar olcson elerheto amplifire amibe olyan vga-t raksz amit akarsz . ( termeszetesen a 10%-15% alacsonyabb teljesitmennyel szamolni kell a thunderbolt 3-vel )

    nVidia 7 ev alatt ~240m gpu-t szallitott . Ebbol 1/4 a gtx1070 , gtx1080 and gtx1080 ti ( gtx 1080 ti eseten az arany felhasznaloi szinten 1:200 !!! ) kvazi tobb consolt adtak el mint az emlitett vga-kat osszesen ! Ebbol kov. , hogy a tobbsege a felhasznaloknak gtx1060-at vagy attol alacsonyabb teljesitmenyu vga-t hasznal .... es itt beszelhetunk a hades tipusu PC-rol vagy akar a nagyobb teljesitmenyu konzolokrol ( PS4/PS4 Pro ~103 millio , vagy az xbox/s/x ~30 millio ). 1/10 helyigennyel 1/5 fogyasztassal hozza azt amit ezek a felhasznalok tobbsege igenyel.

    Szigoruan maganvelemeny es nem Ribi-nek szantam .... hanem jedis-nek !

    Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

Új hozzászólás Aktív témák