Új hozzászólás Aktív témák

  • D4v3

    őstag

    Engem nem sikerült meggyőznie a játéknak, bár nem is vártam sokat, csak szimplán szeretem a Fallout világát.
    Volt némi bénázás a startkor, a launcher számlálója 2 órával előbb nullára ért és törölte a játékot (40Gb a vinyóról) majd sokaknak az install is szarakodott. Nekem gigabittel lejött hamar és végig tudtam játszani azt a 4 órát, de nem merült fel bennem, hogy megvegyem a játékot.
    Vannak nagyon gáz gondok a játékkal, amik hamar kiderülnek:
    bloom, depth of field, AA kikapcsolásának hiánya, automatikus open mic a környezetedben (ki lehet kapcsolni persze vagy team onlyra állítani), NINCS push to talk opció, NINCS semmiféle chat, csak hülye emoteok, nincs raw mouse inputra lehetőség, FoV-ot sem lehet állítani.
    Ez már így kapásból mind előjön és érthetetlen. A játék maga pedig számomra elég semmilyennek tűnik, van valami kis sztori persze, amit lehet követni meg egy bazi nagy térkép, ahol lehet menni bármerre. Mint a 4-ben, úgy itt is fel lehet venni minden vackot, scrappelni, craftolni, bázist építgetni. Csak azt nem értetettem meg eddig, hogy mindezt minek. Klasszikus NPC-k nincsenek, van viszont pár kereskedő NPC. Vannak destinyhez hasonló world eventek, ahol közös jutalom jár, ha sikerül megcsinálni. A PvP úgy néz ki, hogy alapból látsz mindenkit a térképen viszont csak csökkentett sebzést kap mindenki, amíg a meglőtt vissza nem lő. Ha valaki megöl egy másikat, akkor kap egy wanted taget és vadászhatja őt mindenki némi cap reményében.
    Csapatban persze biztos élvezetesebb a játék, de én már untam a 4. órában a céltalan lootolgatást és bolyongást. Persze jobb cuccaid lesznek, több perk kártyád a szintlépések miatt, de hogy mindez miért lesz jó, azt nem értettem meg. A Rustos példa jó volt, hasonlónak tűnik az a játék, de számomra túl könnyű és céltalan az egész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák