Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz Ijk #5 üzenetére

    Pontosan! Én is Lian Lit akartam venni, de mára már kifutottak a normális házai. Illetve mostmár azért igény lenne rá hogy egy normálisabb, 2-3 ventis radiátort bele lehessen applikálni, ez azért a régi házaikba nem nagyon fért el a deszka fölött (már ahol egyáltalán volt lyuk vágva a szellőzéshez), túl kevés helyet hagytak erre. De némileg megmagasítva simán újra kiadhatnának egy A79-et vagy A75-öt. És ezekben még volt 5.25" hely, ami ugyan ma már ODD-hez nem nagyon kell (mert maga ODD se), de hotswap rackekhez igen. A mai kínálatukból egyedül az O11 Airt tudnám elképzelni (már ha lemond az ember az 5.25"-ről), nade hogy műanyag előlap egy Lian Lin??? Ezt nem is tudom hogy képzelték el. Illett volna alumíniumból, ahogy szokták, úgy még jó is lenne, így sajnos ez is csak egy elszalasztott lehetőség lett. Ezért aztán maradtam a Pahnteks Enthoo Elitenél, mint a Lian Li szellemiségének sajnos egyetlen örökösénél. Igaz, 5.25" itt is csak belülre szerelhető keretben van, de legalább van. Egyszer talán lecseng a karácsonyfa mánia, és visszatérnek a normális házakhoz, bár ha azt vesszük hogy a notikba is hiába várja az ember az egész napos használathoz elegendő aksik beszerelését, de csak a papírvékonysághoz megfelelő 5 perces üzemidőt rakják mindbe, akkor nem biztos hogy érdemes reménykedni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák