Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Gunar

    aktív tag

    Igazából ezeknél az lesz a baj, hogy ugye volt a Fold félresikerült bemutatója és azota akik ilyenre várnak, még inkább árgus szemekkel figyelik majd a kijelzőket és ahogy vmi rendelleneset tapasztalnak mennek is vele szervizbe, vhol érthetően és jogosan, mert én pl ha nincsen vmi külön direktíva a kijelzőre (mint a pixel hibáknál is van), akkor simán videóra venném amikor kibontom és ha gyűrődik viszem cserére, ha olcsó a kijelző akkor lehet megéri cserélgetniük x időnként (nem hinném). Szóval nem vagyok biztos abban, hogy ezeket ilyen fejlesztési stádiumban érdemes piacra dobni, lehet több lesz velük gond mint várták, de ki tudja előre. A másik meg ennél a vasnál ugye amit fentebb is taglaltam, hogy hátulra kívülre csukja be az ember a kijelzőt, ami ugye ha gyűrődik akkor nem üveg, ha nem az akkor könnyen karcolódik normál használati körülmények mellett is, pl aki olyan gyűrűt hord ami köves, annak figyelnie kell erre és még biztosan lesznek ilyen dolgok. Az amcsiknál ha nem írják rá, hogy olyan gyűrűvel a kezeden ne fogd meg hát lesz pár per amennyiben nem cserélik gariban és ez csak egy a sok lehetőségből az egyik lehető legnagyobb piacon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák