Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz Zolik #11 üzenetére

    Ez azért is lehet mert ez már inkább egy rétegprobléma mióta a zenestreamelés ennyire elterjedt. Az ismerősödet nyugodtan küldd be az iPhone topicba, több megoldás van rá, iTunes nélkül is meg lehet oldani.

    rootkiller
    Ha bejött a telefonméret én mindenképpen javaslom, hogy tegyél egy próbát az SE-vel. Röviden: Fürge, 1-2 évig biztos támogatott lesz, 6S kameráját megkapta és akkuban is jobb.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: nozsolt

  • nofi

    őstag

    válasz Zolik #17 üzenetére

    Jó hát beletrafáltam :R Apám 67 éves és utánam a legaktívabb a családi Spotify csomagban, szóval van még remény ;) Ismerős amúgy a helyzet és ilyenkor a legrosszabb mikor kiderül, hogy még az id3 tagek sincsenek kitöltve, onnantól meg kínszenvedéssé válik az egész :(
    Egyébként a legegyszerűbb átugrani az iTunes-t, felrakni egy 3rd party zenlejátszó appot amiben van wi-fi másolás és az asztali gép böngészőjéből csatlakozni az applikációhoz, majd drag&droppal áthúzni ami kell.

    Xbox GT: nozsolt

  • nofi

    őstag

    válasz Zolik #32 üzenetére

    és egy nagyon amatőr felhasználónak sokkal könnyebb boldogulnia androiddal

    Annál nem tudok egyszerűbbet elképzelni egy amatőr felhasználónak, hogy gyakorlatilag én az első iPhone-om óta hordozom az appjaimat, mentéseimet, beállításaimat. Egy telefonváltás nem egész fél óra alatt megvan az appok újratelepítésével és ugyanott vagyok ahol voltam. Egyszer valóban hozzá kell szokni, de onnantól még mindig ez a legkényelmesebb platform ilyen szempontból.

    Mindenki panaszkodni hogy milyen gyorsan merül az iphone.
    OnePlus 3T-ről váltottam most vissza 6S-re és koppra ugyanott vagyok a nap végén, pedig majdnem dupla akkora akksi van benne. Én úgy vettem észre, hogy az iPhone akkor fogyaszt jobban ha be van kapcsolva a kijelző. A Nougat meg alaphangon fogyaszt sokat, gyakorlatilag még mélyalvásban is 6-8%-kat merült éjjel.

    A többivel is vitatkoznék, csak minek, mert neked van egy elképzelésed és ezt kár bolygatni. 2017-ben mappás struktúráról beszélni, amikor már a windows is milliószor hatékonyabb ha tagek alapján vannak tárolva a cuccaid. Mi van akkor ha nincs net? Lássuk be ez egy elég egyedi probléma, de mint leírtuk meg lehet oldani iTunes nélkül.

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák