Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stonerice

    őstag

    válasz 6030D #324 üzenetére

    A középső négyzetek, jobb oldalt a rásegítési fokozatot, bal oldalt a visszatöltési fokozatot jelzik vissza! Mivel a kettő közti kapcsolás nem automatikus ezért nekem kellett játszani vele. Még sosem tettem meg ezt az utat semmilyen bicajjal, és nem tudtam mire számítsak. Felfelé hegymenet fokozatba mentem elég sok ideig. :DDD
    Mivel mondjuk azt hogy noob vagyok és nincs erőnlétem. Pláne úgy hogy ez az első utam az idén!
    Szóval a hegymenet az a 4. rásegítési fokozat után van amolyan extra bár különbséget nem tapasztaltam a 2 között. Nyomva kell tartani kicsit a + jelet és villogni kezd a négy négyzet. Kiírja hogy a konzol, hogy Mounting :D .
    Tehát az akkut teljes egészében igénybe vettem. Bár ezt leszámítva még okosan bánik vele. Szóval ha én nem taposom a pedált mert nem bírom, akkor a rendszer sem ad olyan nagy kraftot a hajtásba. Féltem hogy már haza nem tudok menni vele. Ezért kapcsoltam ki ahol vízszintesnek tűnt a szakasz. Na és megszokás hogy ha lerakom a bicót akkor kikapcsolom a rásegítést. Hazafelé a 10km leejtőn egyes és kettes fokozatban tudtam használni a visszatöltést. Ez arra volt elég hogy félig feltöltse nekem az akkut. Innentől pedig egyes rásegítési fokozatban hazáig tekertem Dorogra. Végeredményként pedig pont addig ürült az akku mint a hegytetőn! :DDD

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák