Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Elmör #201 üzenetére

    "nem tartottam sohasem fairnek, ha valaki azért mehetett előre soron kívül, mert nagyon ki akarták tapasztalni hogyan menjen 9-es időt"

    Nem. Ők nem azért mehettek előre. Profiba neveztek + szezon elején megvásárolták ezt a jogot, de ez a lehetőség bárkinek adott volt. Volt aki élt ezzel a lehetőséggel és volt aki nem. De fordítsuk meg a dolgot. Beleversz egy vagyont az autódba és hiába mész oda már kapunyitásra a sok utcáról beesett amatőr miatt nem tudsz menni 3-4 mérésnél többet. A legtöbb profi versenyről versenyre farag valamit az autón és szeretné kipróbálni, hogy az pozitív vagy negatív irányba lendíti meg a dolgokat.

    "Hagynék mást is "szóhoz jutni", ezért sem hiányolom annyira az "öregeket", el kell ismerni nagyot mentek, de már egy idő után idegesítő volt és nem csak számomra."

    Dehogy hagynál :N . Vérszemet kapnál és azon kattognál miben tudnál még előrébb lépni. Azt sem kell elfelejteni, hogy az "idegesítő öregek" hozták be az embereket a rendezvényre mert valljuk be egy 1.4 astra vs 1.3 swift ütközetre senki sem kíváncsi.

    "Meglátjuk, lehet el sem jutok egyre sem ha mondjuk "felrobban" a motorom, mert nem lenne pénz hirtelen másikat építeni meg akkor már lépnék feljebb B18-ra vagy B20-ra, persze turboval."

    Erre had másoljam be az egyik sikeresebb hazai drag versenyző hozzászólását remélem nem haragszik meg rám érte ha látja.

    "én pl kurvára nem vagyok milliomos, na meg amit megkerestem azt csak a kút fejemnek köszönhettem. Ez pont arra volt elég, hogy áldozatokat hozva, (pl. 8 éve nem voltam nyaralni normális helyen.) Erre összpontosítva szívből csináljam. Nem szegte kedvem mikor a Skodás projektem csődöt mondott, és DCS meg Ave volt a leggyorsabb a kategóriában. Nem szegte kedvem mikor, már szinte egy lakás árát beleölve a Camaróba, szintén egy lyukra futás lett a vége. (maradt az albérlet) Nem szegte kedvem mikor összekuporgattam a hülye hobbim mellett egy hiteles lakásra, és nagyon sok autó gyorsabb volt nálam. Nem, nem szegte kedvem, pedig akkor is voltak ilyen molyok a fórumokon. Aztán nem szegte kedvem mikor két igen értékes versenyre kész autóval 2005-ben 3 hónapon belül szerencsétlen balesetet szenvedtem, csoda, hogy kiszálltam belőlük. Kezdhettem a nulláról, de 2005-ben Rábán még így is bajnok tudtam lenni. Nem szegte kedvem az sem, hogy nem az én autóm volt még mindig a leggyorsabb, de már az Öreggel tudtam befejezni a bajnokságot. Nem szegte kedvem mikor 2006-ban a sok fikázás után végre az én autóm lett a leggyorsabb és támadások halmazát kaptam! Lenyeltem. Voltam én csaló meg minden, de bizonyítani sosem tudta senki! 2007- már az AMP mozgatórugójaként összefogva sok ilyen lelkes emberrel mint én, tapasztalatot időt energiát nem sajnálva, összefogtunk.
    Mi lett belőle, csak ennyi a kérdésem?... Köszönöm ennyi.
    Ezek után nyugodtan lehet tovább fikázni, és meg lehet mutatni."

    Ennyi. Meg lehet mutatni.

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák