Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rodrigez

    senior tag

    válasz Def26 #9 üzenetére

    Nyilván az a fő cél, de ezzel pont abban az irányba hajtják a júzereket, hogy minél hamarabb törést dolgozzanak ki a konzoljukra. Ahogy volt LT meg JTAG a 360-asra, majd lesz valami más a One-ra is. Nem feltétlen a játékok másolására, hanem a bejelentkezés kiküszöbölésére. A PS3 meg warez szempontjából jóval védettebb volt, elenyésző volt a másolt játékok száma a boxéhoz képest. Szerintem ugyanebben gondolkodik a Sony,. hogy nekik erre nincs szükségük. A Microsoft helyében én valami ultrabiztos másolásvédelem kidolgozásán fáradoznék, nem azon, hogy már megjelenés előtt 5 hónappal elrettentsem az összes potenciális vevőt. Nem a konzol a fő bevételi forrás, hanem a játék, de ha nem veszik a konzolt, a játék sem fog fogyni. :) Ami meg a használt játékok el vagy továbbadását illeti, az több mint nonszensz. Kifizettem, az én példányom. tudom, hogy bizonyos dolgokat nem tehetek vele, mert azokat szerzői jogok védenek, de a továbbadás illetve eladás szerintem a jogomban áll. Nekem ne mondja meg senki, hogy hol adhatom le és esetleg mire cserélhetem be...

Új hozzászólás Aktív témák