Új hozzászólás Aktív témák

  • Nem tudom mi ez a "persze mert divat utálni a COD-ot" hülyeség. Mindig is szerettem a sorozatot, eddig minden részt megvettem, de az AW nagy csalódás volt, a BO3 szódával elmegy, de az hogy megint egy ugrabugrás résszel állnak elő, ezt már nem veszi be a gyomrom, elég volt. Reménykedtem egy MW4-ben vagy egy Ghost 2-ben, de ez az IW szerintem már a vicc kategória. Szóval így 10 vagy 11 év (már magam sem tudom) után ez lesz az első amit nem veszek meg, mert rohadt unalmas hogy a multiban mindenki ugrál össze vissza mint egy idióta. Zsinórban ez lesz a harmadik ugrabugra COD, ezért van elege a legtöbb COD játékosnak belőle. 3 csapat van aki COD-ot készít, és mind a három ilyennel rukkol elő, menjenek a francba.

    Miért nem osztották fel egymás között a piacot? Figyelj te csinálod az ugrabugrás részeket, te az első vagy második világháborúsat, te meg a modern hadviselést. Így minden évben másfajta COD jöhetett volna. Egy MW4 mondjuk, aztán egy WAW 2, majd egy AW vagy IW. Ehelyett ugyan azt csinálják mind a hárman.

    [ Szerkesztve ]

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák