Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Dany007 #2 üzenetére

    Mert ha az életed szar, akkor úgy elviselhetőbb ha mások nyomorát nézed, akiknek még nálad is szarabbul megy.

    Pont tegnap beszélgettünk a feleségemmel (és isten látja lelkem nem vagyok sem sznob, sem nincs semmilyen felsőbbrendűségi érzésem) egy szociológiai körút (M3 Auchan vasárnap délután) után, hogy akkor lenne itt nagy baj, ha lenne egy hét adásszünet. A kritikus tömeg most munka után a tele has - tele vízió kombóval szedálja magát napról napra, és így elvan. Naponta dolgoz, havonta vásárol, négyévente szavaz. Langyos sár.

    Ha viszont valamilyen katasztrófa folytán egy-két hétre elmenne a műsor, hát akkor nem tudom mi történne. Vagy kitörne az anarchia, vagy kilábalnánk a válságból egy csapásra, vagy bekövetkezne az új ratkó-korszak, de csotád látnánk azt hiszem. Addig marad a doboz csecsén lógás, mert ez tulajdonképpen minden félnek abszolút jó.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz C4mp3r #5 üzenetére

    szerintem meg az emberek azt nezik ami elejuk van rakva. neznek azok az igenyesebb musorokat is ha nem este 11kor kezdodne az ertelmes sorozat pl. az meg szerintem, hogy letoltsem egy itthon nem sugarzott musor epizodjat es meg feliratot is vadasszak hozza mert nem tudok angolul teljesen elkepzelhetetlen az emberek nagy reszenek.

    van választék, a többségnél 40+ csatornán jön az áldás. de ha egyik sem felel meg, és az asszonyra is rossz ránézni mióta már nem is borotválkozik, akkor még mindig elő lehet venni egy könyvet, vagy meg lehet kérni a szomszéd öcsit, hogy ugyan már töltsön le valami jó nevetőset az internettről, cserébe kap egy csokit DVD-nként. a szar nézésére nincs kifogás. márpedig ez szar. minősítettem, pecsét is van rajta.

    nettó igényrombolás, nívóelnyomás, népbutítás, és a sztenderdek teljes megsemmisítése, ami tudat alatt hat és szétzúzza a társadalmi normákat. nem csak itt van ilyen, máshol is, és ez gond. ha valaki ki akar kapcsolódni, és nem Heideggert akar olvasgatni a napi robot után, rendben van, 1001 tagú a minőségi kínálat, Hofitól a rádiókabarén át a Budspencer összesig bőrkötésben. erre a szarra nincs kifogás. erre a szarra igény van, és igen, nem a nézők részéről első sorban.

    p.s.: erdemes egyebkent megnezni a sorozat facebook oldalat, egeszen elkepeszto, csomo ember azt gondolja, hogy ez a valosag es tanacsokat meg tippeket adnak a szereploknek, esetleg habzoszajjal anyaznak. na ez a nem mindegy, keptelenseg hogy emberek ennyire idiotak legyenek...

    és komolyan, van olyan értelmes ember, aki önként beáll ezek közé? hát gratulálok.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz C4mp3r #13 üzenetére

    Semmit sem neked (a személyednek) szántam abból amit írtam, általánosan értettem. Tény, hogy ez a magánvéleményem, de attól még fenntartom.

    Nincs harag, nem haragszom én azokra, akik ezt nézik, csak éppen nem vagyok jó véleménnyel róluk azok miatt a dolgok miatt, amit leírtam.

    Ha te ezt nézed, hát ezt nézed, de akkor vállald fel, és ne magyarázd meg, hogy mit miért nem, mert olyan nincs, hogy ez az egyetlen vállalható opció, minden mást kizársz valamiért. Ez megmagyarázás, kifogás. Mondd akkor azt, hogy téged ez elégít ki.

    Ettől még a véleményem meglesz, amibe te is bele fogsz tartozni, de ez továbbra is a magánvéleményem marad, ami neked a legkisebb kárt sem fogja okozni, egyszerűen létezik. No offense. :R

    A TV előfizetésemet meg nyugodtan le is mondhatnám, ha pénzbe kerülne, de nem kerül, mert az internet mellé ingyen van, és ha most lemondanám, a net is drágább lenne. Nézni viszont nem nézzük, szinte soha. Bár most, hogy az M2 gyerekcsatorna lett, néha vasárnap délelőtt bekapcsoljuk, egész jó dolgok mennek rajta. De ezzel vége is.

    Az meg, hogy nem csak nálunk megy, az nem indok. Meg lehet nézni, kint is kik nézik, ott sem olyan közeg, akik közé szivesen számolnám magam.

    [ Szerkesztve ]

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz C4mp3r #21 üzenetére

    ha visszaolvasol, akkor lathatod, hogy mar a legelso kommentemben leirtam, hogy en nezem, mert akarmilyen hihetetlen de szorakoztat.

    OK so what? van aki meg tüllszoknyás öregurakra gerjed

    ellenben te bejottel es gyakorlatilag leidiotaztal minden embert aki ezt nezi mert szerinted szar es minosegromboloas.

    nagyjából fedi a véleményemet a kérdésről. és ahogy neked jogod van nézni, úgy nekem jogom van véleményemnek lenni.

    en ez probaltam egy kicsit bovebben kifejteni, hogy nem mindenki 1bites gyoker aki leul a sorozat ele, illetve, hogy szerintem miert neznek ilyesmit az emberek.

    leírhatod, de nem fogsz tudni meggyőzni. én ezt kimagyarázásnak tartom, a mundér becsületét mentegetésnek. lásd fent.

    es nem, egyaltalan nem zarok ki mast, teljesen tudatosan nezem, illetve ha lemaradok egy reszrol akkor a neten visszanezem. emellett napi szinten olvasok angol es amerikai szepirodalmat, jarok az american corner kis pecsi gyulekezetire.

    good for you :)

    persze nagyon konnyu megitelni egy embert csak itt a forumon az alapjan, hogy rendszeresen nez egy olyan musort ami szerinted szar, de azert ez nem ilyen egyszeru :)

    általában felszínesen ítélni nem jó dolog, ez tény. ez viszont nem arról szól, hogy valaki néz egy olyan műsort, ami nekem nem tetszik. számomra egy ilyen műsor élvezete megmutat egy lelkületet, egy látásmódot.

    hangsúlyozom nekem, hangsúlyozom magánvélemény. azt csinálsz amit akarsz, ettől én még tisztellek, de ne akard "felmenteni" magad előttem. én úgyis csak egy tökmag vagyok az internet tökföldjén.

    [ Szerkesztve ]

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz X3B6O0X #29 üzenetére

    Ez azért ennyire nem vészes. Régen is voltak habkönnyű csacskaságok a TV-ben, de bőőőven a mostani nívó felett. És élvezte a nép azt is, jobban mint ezeket.

    Egy módon lehet ezek ellen küzdeni. Nem kell nézni, sőt, az igényes műsorokra kell keresletet teremteni. Máshogy nem megy, magától a média csak lefelé viszi az igényszintet, felfelé biztosan nem.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Crystalheart #45 üzenetére

    Nem tudtad? Ha kerek a segged és bírod a piát akkor tiéd az egész világ. YOLO

Új hozzászólás Aktív témák