Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz wednesday #35 üzenetére

    Ja, gondolom ez is ezért lett ennyire "szabad bejárású" pálya, mert azt is parodizálták. Lényegében aki ott megakad, az meg is érdemli :) pláne a végigjátszás videó miatt is :D .
    Meg gondolom a rövidsége is ezért van, hisz mindig megszólják a COD-okat a rövid single miatt.

    Amúgy meg nem értem most ezt a kialakult vitát itt arról, hogy ki mit tett le az asztalra. Kit érdekel?! Itt most nem az a lényeg, meg az alkotóknak sem arról szól ez kis játéka, h ők most hűde űberek, mer mit tudom én... Hanem csak úm görbe tükröt állítanak napjaink egyik sláger FPS-ének. Nyilván nem akartak ők ezzel senkit sem megsérteni.
    Ennyi erővel a Czuker fivéreket is lehetne szidni, mert kiparodizálták azokat a filmeket, amiket.
    Senki ne értse félre, abszolút nem akarom én védeni a srácokat, csak azt akartam ezzel írni, hogy legyen már egy kis humorérzéke az elvakult COD fanoknak is, nem kell egyből lehúzni a másikat, csak mert az egy kicsit más oldalról mutatja be a kedvencüket. :U
    Én magam is nagy rajongója vagyok egyébként a sorozatnak ( a MOHAA-óta ) és ennek ellenére is nagyon teszik ez a kis game, sőt!

    Bár ( csak úgy mellékesen jegyzem meg ) a COD 7 speciel nekem nagyon nem jött be. A játék maga nem is lenne olyan rossz, csak azok az átvezető videók ne lennének, ráadásul még kilépéskor is azt kell nézni. Aki egy kicsit érzékenyebb az ilyen villódzó dolgokra, az simán epilepsziás rohamot kap az első 5 percben a játéktól, nem is értem, hogy lehetett ezt így megcsinálni, baromi idegesítőek. Mondjuk én meg se nézem őket, csak nyomom a gombot, mint állat, hogy minél hamarabb átugorja őket a gép, mert egyszerűen kibírhatatlanok...

Új hozzászólás Aktív témák