Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G4ga

    őstag

    Ismerosen hangzanak a fenti igeretek...

    - ha tudod hozd a mentesed, de egy uj jatekos is elvezni fogja a sztorit
    - ja, dontesek sulya

    Hmmm... Ja hogy bioware a fejleszto. Igy mar mindent ertek.
    Kivancsi vagyok a multit mikor jelentik be.

    Minden viccet es savazast felreteve.
    Amenyire nem akartam anno elkezdeni jatszani a DA -val, ahhoz kepest az egyik kedvencem lett.
    A kettonek koze nincs a DA O-hoz. Akcio fantasynak elment, dehogy nem hozza azt a szintet amit a DAO adott az biztos.
    Nem mondom hogy varom a 3.at, elorendelni biztos nem fogom hacsak azt nem igerik az elorendelo megkapja az osszes dlc-t majd ( EA leven ez kizart ), inkabb kivancsi vagyok sullyednek-e meg lejebb....

  • G4ga

    őstag

    válasz ldave #16 üzenetére

    szerintem az unalmas hogy kötelezöen odákat kell valamiröl zengeni, holott tudjuk hogy nem igaz...
    pont mint, ahogy mostanában itthon zajlik... de ebbe ne menjünk bele nem akarok vitát inditani.

    miért baj az ha kerek perec leirjuk, hogy ha valami szar az szar.
    föleg akkor ha valaki olyan irja aki esetlegesen ért is hozzá.
    félre ne értsd, nem a játékot fikázzomk... hanem azt amit és ahogyan a bioware marketingessei csinalnak.
    igérgettek ezek füt fát... ahhoz nagyon értenek! ám ne felejtsük el hogy az utolsó két játékuk igen csak mély nyomot hagyott a játékos társadalomban. ( fél évvel a megjelenés után fél áron kapható a ME3, az SWTOR 4K és ingyenes lett... biztos azért mert baromira dübörögnek! )

    inkább olvassom a negativ kirikát és annak következtében kétszer is meggondolom magam, hogy megvegyem és esetlegesen megkimélem magam az ujabb csalodástól.
    Hidd el ha jól sikerül Vista ódákat fog zengeni, és fényreklámmal 6x-os kiemeléssel kér elnézést majd, és vigan, boldogan irja igen fiuk, ez olyan lett amilyet igértetek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák