2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Tanisz

Tanisz
(senior tag)

Ezt csak én látom parasztvakításnak? :DDD

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#2) kapeti07

kapeti07
(senior tag)

Aki így-is úgy-is megvenné mindkettőt annak jó. De szerintem csak ezért nem fogja DAge2 rajongó a Dead Space-t is megvenni.

(#3) plus44 válasza Tanisz (#1) üzenetére

plus44
(veterán)

Egyszerű marketing.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) HS 2142 válasza kapeti07 (#2) üzenetére

HS 2142
(őstag)

Nekem ez talán picit jobban tetszik, mint anno a Blood Dragon Armor, viszont ott műfajában hasonló játékok között volt ez elérhető, itt viszont aki mondjuk a horror TPS-eket szereti, az nem biztos, hogy az RPG-t is.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5) davidsonic

davidsonic
(csendes tag)

ez szvsz gáz :S

(#6) rupert

rupert
(tag)

Blizzard csinálja ezt a wow-nál.. Ha elmész találkozóra kapsz petet, ha fejre állsz és forogsz kapsz petet, ha SC2-t veszel kapsz petet... :D

X58 Asrock Extreme6, Xeon W3680 (Noctua Nh-d14), 3*4GB HyperX Fury, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless

(#7) Lenry válasza davidsonic (#5) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

miért is?
nem kötelező, nem ad számottevő bónuszt, nem befolyásolja a játékmenetet.

szóval nem értem a problémádat :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Tanisz válasza plus44 (#3) üzenetére

Tanisz
(senior tag)

Az oké, de a két játék között ha jól tudom, csak a kiadó a közös, a fejlesztők nem.
Szeretem a DS-t és a DAO-t is, de kész röhejnek tartom, hogy a DAO-s főhősöm DS főhősének utánzat páncélban rohangáljon.

A DAO és ME2 közti páncélos "okossággal" nem volt bajom, igaz annyira nem is ragadott meg a kezdeményezés.

Inkább a sok "hülyeség" helyett a játékra és annak minél hosszabb alapjátékára figyelhetnének oda, nem a semmitmondó kiegészítésekre és mézesmadzaghúzogatásra.

Nincs bajom a marketinggel, akit érdekel úgyis megveszi, de ez már inkább röhejes, mint célszerű :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#9) iSonic

iSonic
(addikt)

szeretem az EA marketingeseit, tudják, mivel lehet az embereket vakítani..

(#10) kapeti07 válasza rupert (#6) üzenetére

kapeti07
(senior tag)

... ha Pet Shop Boys-t hallgatsz kapsz egy petet. :DDD

(#11) vittuka

vittuka
(aktív tag)

Már most úgyfest nem lehet eladni a dead space 2-t? :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#12) Воланд válasza vittuka (#11) üzenetére

Воланд
(félisten)

Miért is?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) davidsonic válasza Lenry (#7) üzenetére

davidsonic
(csendes tag)

Az effajta üzleti akciók számomra mindig röhejesek egy picit. Igazából csak azért, mert nekem azt a látszatot kelti, hogy már-már túl sokat foglalkoznak a reklámmal (a játékfejlesztés helyett).

(#14) vittuka válasza Воланд (#12) üzenetére

vittuka
(aktív tag)

Miért úgy gondolod a Dragon Age 2-nek kell a reklám inkább? Vagy miért a miért?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#15) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Rohanok megvenni mind a kettőt.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#16) Rossi

Rossi
(őstag)

Lehet hogy nem fogom megvenni a Dead Space 2-t ezért a páncélért, de valószínűleg valahogy csak meglesz...

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság, és látá az erényt az ő alakjában…”

(#17) Воланд válasza vittuka (#14) üzenetére

Воланд
(félisten)

Miből vontad le azt a következtetést, hogy nem fogy a ds2?

Ez csak egy reklámfogás, van olyan ember aki mind a két stílust szereti és így adnak nekik egy kis pluszt. Szvsz ez nem azért van, mert nem fogy a ds2.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.