Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Jander #7 üzenetére

    Én például szeretem a stílust és nincs is túltelítve ebben a kategóriában a piac, pláne nem minőségi játékokkal. Végül is szubjektív kinek mi jön be. Nekem az első 4 rész bejött és ellennék még olyan minőség mellett akár még 4 epizódig is. De hogy Taylor Lautner fejét bámuljam egy DMC játékban az már nekem kicsit gyomorforgató, amúgy is a föld alá kívánom a Twilight filmadaptációját.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz Jander #12 üzenetére

    Az a baj az atomkísérletekkel, hogy nem tudnák eldönteni, hogy mik a valós mellékhatások :D

    Amúgy most tolom a Castlevania: Lords Of Shadows -t és bitang jó a játék, meg a Bayonetta is bejött, de a Dante's Inferno-t is alig bírtam lerakni. God Of War csak azért maradt ki sajnos mert a Sony konzolja valahogy sohasem az én pénztárcámra lett méretezve, de ami késik nem múlik. Most már egész jól működik a Ps2 emulátor és majd 1-2éven belül lesz már Ps3-ra is pénzem az X360 mellé.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz Jander #16 üzenetére

    Na igen a Darksiders-t ki is felejtettem a sorból, pedig nagyon jó játék és alig volt valami reklámja.

    Hát ja a Ninja Blade meg a Ninja Gaiden 2 is párszor feltolta az adrenalin szintemet, nem voltak egyszerűek...

    Castlevania-ban több a logikai feladat és az ügyességi része is mint a Dante-nak. A Dante-ban szinte tényleg csak arról szólt a játékmenet, hogy mindenkit üss agyon. A történet is teljesen más és 1-2 főboss-t(Titan, DracoLich...) nem lehet csak simán 2000 ütéssel agyoncsapni, hanem szépen fel kell rájuk mászni és a rúnákat kell megsemmisíteni, persze nem hagyják magukat olyan könnyen.

    A kivégzéssel meg csak annyi a baj, hogy 2-3szor még látványos de aztán a legtöbb játékban kezd unalmassá válni és inkább agyoncsapod őket még 2 gyors ütéssel.(Bár a Castlevania-ban volt egy rész ahol ez nem működött, csak úgy lehetett megölni a történet szerint az ellenséget ha ezzel az animált kivégzéssel ölted meg, különben újraéledt.

    Igazából egy helyen tudnék még kicsit ezen a stíluson változást elképzelni, mégpedig a felhasznált/felhasználható fegyverekben. Általában mindig van 2-3 fegyvere a játék végére a főhősnek rahedli kombó mellett. Legyen több választható fegyver.

    Meg ami néha kicsit hiányzik az a PoP:Sot triológiában lévő csapdahegyek.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák