Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz bambano #21 üzenetére

    Gyere játszunk le! :DDD

    Mit kapsz azért a pénzért és elvesztegetett időrért amit a 60E ként kicserélt vezérműszíj jelent?
    Egy példa csak, de adott kategóriában hasonlítható. :R

    Az meg hogy a modern autó gyártás során Toyota jellel veszel Fiatot vagy Oroszlánt, hát ilyen alapon nekem is volt Toyota Lexcen autóm, igaz az enyém az eredeti Holden Commodore VS volt, vagyis megvettem a létező legszarabb Toyotát a világon. :P

    Van minden gyártótól kalap ürülék, csak ezek aránya nem mindegy.
    Az hogy pl. A németek szeretnek mindent tulkomplikalni, gondolom feltűnt. Tudod a 600-as Merci gáz rudazataban hány csukló volt. Több mint a Lada gyárban a raktárban. ;]

    Érdekes a legjobb német autók a legegyszerűbbek voltak, az adott időszakban, és ez ma is igaz.

    Ezért fapados a Toyota, SZVSZ. :R

    Én autót azért veszek, hogy A-bol B-be eljussak.
    A többi már teljesen más kategória, mert ha nem jutok el ahová akarok, akkor napi szinten sok ember havi fizetését bukom el. Vagyis a gazdasági szempontok szerint a Toyota nekem olcsó, hiszen megbízható. :R
    Persze tudni kell milyen Toyota amit veszel, de nagyobb az esélyed egy megbízható autóra adott kategóriában mint más gyártóknál. Ezt nem csak én mondom, több felmérés mutatja, hogy a japán gyártók termékei kevesebb problémát okoznak a tulajnak megbízhatóság szempontjából. :R

Új hozzászólás Aktív témák