Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor343

    tag

    válasz noisia #11 üzenetére

    Szerintem ki fog jönni ez PC-re is, de majd csak jövőre. Azt nyilatkozták a fejlesztők, hogy nem zárják ki a PC-s verziót, csak így is már 4 platformra fejlesztették és még a PC-re is már sok lett volna.

    Amúgy meg szerintem az csak hozzáállás kérdése, hogy meg akarod-e szokni a konzolos játékot vagy sem. Mert ha akarod akkor menni fog a játék kontrollerrel is. Elég jól irányíthatóak a játékok a stratégiát és MMO-t kivéve, bár kétségtelenül más stílus kell hozzá mint egy bill egérhez, de megszokható.
    Régebben én is nagy PC-s voltam és azt gondoltam hogy soha nem fogok venni ilyen "szar" konzolokat, aztán most ott tartok hogy van már xbox360, PS3 és most szeptemberben veszek majd egy PS4-et is. Van még mellette egy közepes PC is, de játékra már nem használom egy ideje.
    Bár az is igaz, hogy mostanában már inkább azért játszom, hogy szórakozzak és kikapcsolódjak és nem a pixeleket akarom számolgatni a képernyőn, meg az új drivereket telepítgetni, meg a grafikai beállításokkal sakkozni hogy jobban fusson, na meg idegeskedni ha szarul optimizált a játék és beszaggat. ;)

Új hozzászólás Aktív témák