Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Mivel a fifában nagyot csalódtam idén is, a tavalyi pes a patchek után januárra nagyon jó lett ezért nagyon vártam a mostanit... De hát ez vicc :Y :Y
    Nincs német bajnokság, nem kamu német bajnokság, semmilyen ez mi a franc??? Van Bayern, Schalke Leverkusen az Other Europian League, ez most komoly??? Még arra is lusták voltak hogy kamunevekkel megcsinálják mint az angol ligát, ez szánalmas :U

    Ezt a twitter huszár Adam Bhattit aki as fő mufti most meg jól pofán törölném, hogy az Istenbe nyerte meg ez a játék 2014 legjobb sportjátéka díját, hát a maga nemében a 2k15 porig alázza ezt a szutykot :W
    Van 14 stadion, ebből 2 Konami, másik 12ben meg benne van külön stadionként a Gisuppa Meazza és a San Siro, sírjak vagy nevessek :Y

    Erről nem az EA tehet, ez szimplán okádék lustaság, nem érdekel hogy lesz rá patch, ez egy fillért nem ér, ahhoz bezzeg volt eszük/pénzük hogy a legkommerzebb Avici-Calvin Harris számokat berakják :(((

    Arsenal szurkoló vagyok, le tudtam nyelni hogy North London a neve még mindig a csapatnak, de az hogy nem tudok lenyomni egy Dortmund meccset na ne ez rossz vicc...
    A játékmenet meg kb olyan mint a 2014 patchelve, a közönségben 3 szurkolói modell van, a bírók röhejesen néznek ki, az egész grafika le van sz*rva csak az új konzolon néznek ki jól, miközben a Pc-sek tartják el a Konamit...

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák