Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szívesen kifizetnék érte 17 ezret.

;]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#2) HagaNRG válasza szupermacs (#1) üzenetére

HagaNRG
(senior tag)

Playstation shopban 1500ft volt most...

(#3) oriic válasza HagaNRG (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Mármint hol? :D Linkeltem a store-ok árait.

szerk:

Nem szóltam, a PS4 kiadás 90% kedvezménnyel vehető ha van PS Plus-od. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Nem tudom ki szerint volt "egyik legjobb képergényjáték".

Viccek fárasztóak és a gameplay is nagyon gyenge volt benne.

(#5) szupermacs válasza HagaNRG (#2) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az túl olcsó ezért a remekműért.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#6) cyberkind

cyberkind
(PH! nagyúr)

Szóval 2 éve kiadták az új konzolokra, és most az Activision lehúzza mindenhonnan, nevetséges, remélem a következő a Transformers lesz mert nem volt sikeres az új rész. :D

"Yippie yi ooh, Yippie yi yay, Ghost riders in the sky" Steam/Uplay/Origin/GOG=cyberkind7

(#7) oriic válasza cyberkind (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ezt egyébként már egyszer eljátszották, csak utána végül visszakerült a store-okba. :D

Live-Die-Respawn

(#8) cyberkind válasza oriic (#7) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

2. filmre visszakerülhet, készülni biztos nem fog új játék mert nem igazán éri meg nekik. :D

[ Szerkesztve ]

"Yippie yi ooh, Yippie yi yay, Ghost riders in the sky" Steam/Uplay/Origin/GOG=cyberkind7

(#9) wesder

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem volt rossz, csak k*rva rövid.

Bring us the girl and wipe away the debt

(#10) ozks

ozks
(lelkes újonc)

Nekem tetszett végig. Jól szórakoztam vele.

|| dirty console peasant { XBox One X scorpio edition | PS4 slim } ||

(#11) sultansmith

sultansmith
(senior tag)

A játék, ami ingyen sem kell, és a film, amiért azt is megbántam, hogy kocsiba ültem, nem hogy pénzt adtam, valamint a hír, hogy ezekből legalább az egyik megszűnik létezni.
:C

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#12) XuChi válasza sultansmith (#11) üzenetére

XuChi
(őstag)

+1. A film is vacak és eröltetett volt. A jàtèk meg kukàba való !

(#13) b. válasza XuChi (#12) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Wow szerintem egy kurv@ jó film volt az egyik legjobb feldolgozás. Ezt nagy Deadpool képregény rajongóként mondom, hogy eszméletlenül eltalálták az egészet, sokkal jobb lett, mint azt vártam.
Nagy kedvenc,+ az összes félresikerült Farkas-Rozsomák Marvel hordát odaadnám érte, bátrak voltak a készítők, nagy respect nekik.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#14) bepken válasza b. (#13) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

na most akkor erre fel kérdezném, hogy a játék mennyire elborult? a képregényhez és a filmhez képest mekkora agymenésre lehet számítani? (kicsit drágállom érte ezt a pénzt, de ennél olcsóbb még nem volt és walletből megy úgyis)

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#15) b. válasza bepken (#14) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Nem ismerem a játékot,videókat néztem róla anno, de nem fogott meg. YT-n van fent sok videó róla, szerintem úgy könnyebb a döntés. Csak a film miatt reagáltam a kommentre. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#16) Daelion válasza b. (#15) üzenetére

Daelion
(lelkes újonc)

Nekem kifejezetten tetszett a játék,talan jobban is mint a film.
Iyen buta időtöltésnek tökéletesen jó,sokszor elkapott az a tipikus hu bammeg érzés közbe. :DDD

(#17) oriic válasza bepken (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Durván elborult a játék, és inkább közelebb áll a képregényhez mint a filmhez. :C Nyilván kell hangulat hozzá, ha magát ezt a képregényes világot valaki nem szereti, nyilván ez a játék sem fog bejönni neki.

Live-Die-Respawn

(#18) davidsone

davidsone
(PH! addikt)

Ps3-ra megérős ;]

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) bepken válasza oriic (#17) üzenetére

bepken
(PH! addikt)

belenéztem egy gameplay első pár percébe, már a tutorial alatt is folyamatosan mondja az irritáló baromságokat....szóval jó lesz ez :DDD be is zsákoltam :)

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#20) wesder válasza sultansmith (#11) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A film azèrt lett "gagyi" mert görbe tükröt állít a szuperhősfilmeknek.
Nem vèletlen lett ilyen klisès, sablonos + a FOX rendesen megvágta a költsègvetèst...

Bring us the girl and wipe away the debt

(#21) Psychopeti válasza b. (#13) üzenetére

Psychopeti
(senior tag)

+1

Szerintem is nagyon jól sikerült a film! Már alig a várom a folytatását. :K Remélem az is lesz olyan jó mint ez :))

2x Gainward GeForce® GTX 580 Phantom YESSS!

(#22) K_mester

K_mester
(PH! addikt)

Mar megint leveszik? :DDD

(#23) oriic válasza K_mester (#22) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Hja, mar masodjara. :D Majd megint visszakerul gondolom az uj film erkezesekor. :D

Live-Die-Respawn

(#24) H3gam válasza Psychopeti (#21) üzenetére

H3gam
(senior tag)

remélem rápakol majd egy lapáttal, mint a galaxis örzői 2 az 1 után :D

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#25) mephi666 válasza bepken (#19) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)

párszor végigvittem én is... spoiler: tényleg kellően elborult :DDD ha lesz több időm, tuti újra előkerül még

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.