Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zaugheek

    tag

    Ahogy ez a videó nyitott, már áll ejtésre késztetett. Azok a zenék... Helyszínenként változnak, és egytől-egyig úgy el vannak találva. Egy olyan vonalat visz tovább a Dead Space 3 ami még egyedibb és minőségibb mint az előző 2 része.

    Az tűnt még fel nekem, hogy Isaac, mindig élet-halál közeli helyzetekbe keveredik, és úgy ki van centizve (nem hiába mérnök :DDD ), hogy már másodperceken múlik az élete - és itt is ha a sisakot nem kapja el... Szerintem ez a játék még az előző részeinél is interaktívabb lesz, mert itt már az ajtót is telekinetikusan kell kinyitni.

    Ez a rész:

    "It looks like i'm the first person, who come through here a long time" - Honestly i think it's really unique in all Dead Space, because it's one of the most quiet environment we've ever created, so you'll really emphasize that sense of Isaac's being alone and being seperated from his crew, and going deeper to finding out what happened there."

    ...kicsit emlékeztet a Dead Space 2-ben játszódó Ishimura részére nem? Ott is le kellett menni a bányászhajóba úgy, hogy nem volt ott egy árva lélek sem, csak néha egy-két csörrenés (Istenem de nyomasztó is volt), audionapló, meg az a leszigetelt hajóbelső (elég beteg). Egy darabig semmi nem volt utána előtörtek a necromorph-ok.

    Azt hiszem ez a játék nekem Steam-en Pre-purchase lesz, mert
    1 részt nagy DS fan vagyok
    2 részt megvan az első 2 része is, többször is végig játszottam + az egész DS univerzum érdekel (Extraction, Aftermath).

    Nagyon várom! :K

  • zaugheek

    tag

    válasz szilva01 #17 üzenetére

    Megjött a kedvem egy kis Dead Space 2-höz. :DDD

    Messze van még a megjelenés. :O Arra leszek kíváncsi, hogy a Tau Volantis milyen kalandokat tartogat majd.

Új hozzászólás Aktív témák