2019. június 24., hétfő

Gyorskeresés

(#1) mcwolf79

mcwolf79
(PH! kedvence)

Első ránézésre: NEKEM EZ KELL! :C

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#2) AS

AS
(PH! félisten)

Lesz itt anyázás megint bőven: D

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#3) Peat;) válasza AS (#2) üzenetére

Peat;)
(PH! kedvence)

Én elég sokat elnyúltam az elsőben de anyázni sosem anyáztam, mert akkor magamra kellett volna. :) Remélem nem megy trendi irányba ez a fejlesztőcsapat mint tette azt a Blizzard.

(#4) Mardel válasza AS (#2) üzenetére

Mardel
(őstag)

Max azert, mert ez mar (elvileg) nem jon ki PC-re.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#5) CarajoEsp válasza Mardel (#4) üzenetére

CarajoEsp
(senior tag)

Mar miert ne jonne ki?

A hivatalos oldalon is ott a Steam ikon, szoval jon ez mindenre;)

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#6) Mardel válasza CarajoEsp (#5) üzenetére

Mardel
(őstag)

Akkor ezt en tudtam rosszul, anno a rossz nyelvek azt irogattak (konzolos fanboyok), de ugy latszik csak zoldsegeket beszelnek.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#7) CarajoEsp válasza Mardel (#6) üzenetére

CarajoEsp
(senior tag)

Igen, sot a keszitok azt nyilatkoztak, hogy sokkal jobban oda fognak figyelni a portra.
aztan, hogy mi lesz majd meglatjuk, mindenesetre a fent videban levo csoka nem sokaig fogja huzni a csatabardom ellen;)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#8) Mans20 válasza Mardel (#6) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

Jönni fog,de ha megint egy hulladék portot kapunk akkor inkább ne jöjjön,Én játszani se bírok az első résszel,nincs 4:3 képarány.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.