Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoja™

    őstag

    Én is az A kategóriába sorolnám magam. Amennyiben van kijelölt hely, akkor ott cigizek, ha nincs, akkor viszont én is rágyújtok az utcán.

    Amin szerintem Te kiakadtál, az a nagybetűs pofátlanság, ami ugyanolyan arányban jelen van a dohányzók körében, mint a nemdohányzókéban, nem lehet ezt így kategorizálni. Volt már rá példa, hogy rászóltam egy tagra, aki szét dobálta a szemetét az utcán, a válasz nemes egyszerűséggel annyi volt, hogy inkább a saját dolgommal foglalkozzak és szokjak le a cigiről.

    Hogy mi a jó a cigiben? Semmi. Tisztában vagyok vele, hogy csak tévhit, hogy oldja a mindennapos stresszt, az csak placebo. A dohányos bemagyarázza magának, hogy stresszes, közben pedig csak elvonási tünetei vannak. Ha ismét rágyújt, akkor az elvonási tünetek miatti stresszt csökkenti egy újabb szál elszívásával.
    Ördögi kör...

    A lényeg viszont, hogy nem az egyszeri dohányosokkal van gond, hanem a pofátlanabbik csoportjával. Viszont ez kiüt az élet más területein is függetlenül attól,dohányzik-e, vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák