Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #89041 üzenetére

    Igazából ez más dolog kissé :
    A Ford A-t leginkább azért nem vinném forgalomba mert félteném, de technikailag ha kényelmetlenül és lassan is de elvisz A-ból B-be.
    Ugyanakkor az Athlon XP-men ma konkrétan a gmailjeimet sem tudom megnézni (nemrég próbáltam) nemhogy youtube-ozni, vagy netán facebookozni tudjak, pedig anno sokat youtuboztam rajta, sőt messzebb megyek : Konkrétan arról a gépről regeltem a facebookra 2009-ben.
    De ezt a fórumot sem tudom vele megjeleníteni, pedig 2009-ben (még az előző elfelejtett accommal) a PH-n azzal a géppel neteztem.

    Vagyis, ha úgy veszem nem visz el A-ból B-be, mert egy mail-t sem tudok elküldeni vele. Az ok, hogy az ezeréves kis mikrokörnyezetébe, buksi simogathatom, hogy a korabeli 3D Mark vagy játék éppen lefut, szigorúan korabeli szoftveres környezetben (amit egyre nehezebb megoldani manapság) de ez olyan lenne, mint ha a Ford A modell az 1932 májusa(? - asszem addig gyártották) de legalábbis mondjuk az 1940 után lpült utakon egyszerűen nem indulna be.
    Tudom, fura módon hangzik ez egy olyan ember szájából, akinek több száz postja van a veterán számítógép tuningolós topicban, két(!) veterán PC számítógéppel is rendelkezik (plusz négy különböző Commodore-al)... Bár, a cripto coinokat is utálom, pedig volt már nekem is, és ráadásul nyereséggel szálltam ki belőle (ettől még egy káros fhasság).

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák