Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz szebe #85365 üzenetére

    Neked sem jutna eszedbe odaadni, miközben két oldalról ütnek... na ugye! :K

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • KROK640

    veterán

    válasz szebe #85365 üzenetére

    Lehetséges az is. (egyébként egy T betű is elveszett )

    De valahol, azt mondom, hogy VÉGRE!
    Ugyanis a 2000-es években rengeteg helyre jártam telepíteni gépeket, házakhoz. És rendszerint előjött a keresztkérdés, hogy "alaplapi driver CD-t ide tudod adni?" (sok helyen még nem volt net, meg ugye nélkül nincs hálókari és net sem) és akkor jött a bamba bámulás, hogy most mi bajom van?
    Aztán mikor körbe magyaráztam (de nem egy helyen, száz helyen) hogy miről van szó akkor jött az "elkallódott" meg elveszett, meg a boltba hagyta, meg sosem volt, meg erről is csak most hall először. Ekkor rendszerint feltettem a kérdést : A kocsi forgalmija megvan? Az persze kivétel nélkül mindig megvolt. Aztán elmagyaráztam h ez olyan mint a kocsinak a forgalmija minimum, sőt még fontosabb mert a kocsi megy forgalmi nélkül, a gép meg driver nélkül nem igazán. "A működését folyásolja be!"
    Ezután rendszerint hazamentem, letöltöttem a drivereket, majd visszamentem és feltelepítettem (ez persze a végösszegben mindig megjelent), sok esetben odaadtam kiírt CD-n is, hogy meglegyen.
    Ugye senkit nem lep meg, hogy a felének már a következő alkalomra sem volt meg, az általam írt lemez sem? A kocsi papírjai meg még mindig hiánytalanul megvoltak ...
    És ezek az emberek szavaznak, és szaporodnak, meg jobban élnek mint sokunk.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák