Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hcl #78255 üzenetére

    ha nekem nagyon kell valami megveszem a boltban
    ha innen akarom és közlik hogy fix ár akkor nem zaklatom az eladót - ha nem írja ki akkor bepróbálkozok nyilván -
    ha ott van csak telefon megint nem irkálok

    azt mondja a z "ember", látja hogy fix ár, de akvában' 16e az egér újan amit 14-ért árulok - attól tekintsünk el hogy egyébként 16,8e ft -,
    és ő 11e ft-ra gondol
    én arra gondolok, ha virtuálisan pofán tudnám csapni, hónap végéig szédülne, így csak gyurit kérem meg küldje el a napba ;]
    az előtte levő 12e-rel talál be, fél óra különbséggel
    a dologban a legviccesebb, hogy többen elvitték volna 13,5e-ért, de ugye nem tudják felfogni mit jelent a csak telefon

    lehet bővítenem kellene a hirdetések alját még ezzel:

    a súlyosan érelmi fogytékosok kedvéért egy kis kifejtés:

    fix ár - nem alkuképes, nem adom tízbe', tizánháromba' se, ott az ára, ha nem tetszik lapozol, az se érdekel ha másodpercen belül vagy itt x ezerrel kevesebbel

    csak telefonos érdeklődés -   ne irkálj privátot, azt jelenti csak telefon, tudom, bonyolult 

    megvan még: nem is tudom mit jelenthet, a biztonság kedvéért írj privátot és azért külön kérdezz rá megint - húha, most bajban vagy, az előbb az volt ne legyen privát -

    elnéztem néhány régebbi tag hirdetéseit, és van aki már olyan komoly GYIK-ot írt hogy nem tudtam sírjak vagy nevessek, és egész biztos ennek ellenére őket is folyamatosan megtalálják a debilek

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák