Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #62029 üzenetére

    Igen.
    Meg sok embernek pl a számítógép az rossz helyen van fejben. "áh csak játékra kell, nem szánok rá sokat". Mikor ugye annak van a legnagyobb igénye.
    Ugyanakkor inkább megveszi a rom BMW-t 2 misiért mint egy jó Opelt mondjuk 1,5M-ért, mert hát csak nem mindegy mivel jár az ember...

    Egyik ismerős is (nem most vagy 3 éve) nagy örömmel újságolta h vett egy új gépet, de nem valami gyors régihez képest, nézzem már meg... Elmentem és elmondtam neki, hogy ez a tanács most ingyen lesz : keressen meg ha van 200 ezre, és mielőtt bármit is venne engem keressen meg. AZóta is keres.

    Ja a gép, egy Athlon X2 volt, 2GB(!) memóriával meg valami belépőszintű VGA-val meg 250GB HDD-vel. De kétségtelen h új volt, és azt hitte hogy kifogta a tutit. Mikor mondtam neki h azért alig gyorsabb a régi gépénél mert alig jobb, akkor nem akarta elhinni. Én meg azon törtem a fejem, hol tudott ilyen elavult gépet még újonnan venni?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #62029 üzenetére

    Igen.
    Meg sok embernek pl a számítógép az rossz helyen van fejben. "áh csak játékra kell, nem szánok rá sokat". Mikor ugye annak van a legnagyobb igénye.
    Ugyanakkor inkább megveszi a rom BMW-t 2 misiért mint egy jó Opelt mondjuk 1,5M-ért, mert hát csak nem mindegy mivel jár az ember...

    Egyik ismerős is (nem most, vagy 3 éve) nagy örömmel újságolta h vett egy új gépet, de nem valami gyors régihez képest, nézzem már meg... Elmentem és elmondtam neki, hogy ez a tanács most ingyen lesz : keressen meg ha van 200 ezre, és mielőtt bármit is venne engem keressen meg. AZóta is keres.

    Ja a gép, ez volt konkrétan :
    DualCore AMD A4-7300, 4000 MHz
    ASRock FM2A68M-HD+
    2GB DDR3 RAM
    AMD Radeon HD 8470D (512 MB)
    500GB HDD
    HL-DT-ST DVDRAM GH24NSD1 DVD író

    Kétségtelen h új volt, és azt hitte hogy kifogta a tutit. Mikor mondtam neki h azért alig gyorsabb a régi gépénél mert alig jobb, akkor nem akarta elhinni. Én meg azon törtem a fejem, hol tudott ilyen elavult gépet még újonnan venni?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák