Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz quailstorm #57885 üzenetére

    10 éve 2009 nyarán történt a következő :
    Ház felújtás, több helység meszelése, csiszolás, gipszkartonozás, pvc-zés stb. Öcsém úgy gondolta, hogy félti a gépét, és bezárja az egyik olyan helyiségbe a gépét ahol nem lesz semmi felújítás, nem is járunk ott, mert a por ne lepje, meg ne legyen baja. Sempron 2800+, 512RAM, ATi 9550, 160GB HDD. Én nem foglalkoztam ezzel meg kellett egy "szórakoztató és segítő" gép is, így az enyém ott maradt, a fúrás, faragás, csiszolás közepette. pl arról néztem meg, Youtuboen hogy hogyan kell gipszkartonozni. (Athlon XP 1700+ @ 2800+ (akkor épp, később ment magasabb órajelen is) 1GB RAM, NVidia 7300GT 256MB, 2×120GB HDD). Amikor épp pihentünk akkor a HIMYM részeit néztük rajta, meg esténként filmeket, közben lepte a por, 86× arrébb lett téve, hol itt, hol ott beüzemelve a lakáson belül, néha picit meg is ütődött, annyira h konkrétan a gépház egy helyen be is horpadt. A gép olyan mész poros volt néha, hogy rajzolni lehetett bele...
    Na végeztünk a felújítással, öcsém elővette a 25 fokos szobában 2 héttel korábban letárolt, letakart, óvott gépét.
    160GB-ás winyó nem hozta be a Windowst. Ok, újrarakjuk. Csakhogy meg kellett állapítsuk h a Winyó olyan szinten meghalt, h a Windowst sem tudtuk felrakni rá, és az adatokat sem tudtuk lementeni... AZ enyémnek meg kutya baja sem volt... szóval ki érti ezt?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák