Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz kenwood #49658 üzenetére

    valószínűleg nem hozza, nem tudom az s-ben milyen hw van pontosan, talán nem is publikus, sok magos spéci amd cpu és vga, ennyi rémlik, ha ez a szint kell pc-n minimum egy 4 magos új genes amd v intellel biztos érdemes kalkulálni
    használt továbbra sem releváns, konzolból is van, újan meg akkor is 3x annyiba kerül egy hasonló game tudású pc, ez a nem mindegy, rx580-as gép fogyasztásánál meg egész biztosan klasszisokkal kevesebbet kér
    a fentebbi 1660ti-s konfig 1080p/min 60 fps-re újabb címekhez még soso, 250e-ért, biztos van aminél menne neki 1440p is, illetve biztos van olyan game amit 1080p-ben 144hz-en, de akkor már ahhoz olyan monitor is kell, hamarabb veszek a konzolhoz egy jobb tv-t ( : részemről legalábbis
    egyébként ami még meglepett, a kontrollerre is van gar ha eltörik egy kar, és 8 napos hozzák-viszik szervizt vállal az ms, van is itthoni supportjuk - mondjuk erre remélem nem lesz szükség -
    és ami felettébb pozitív, nagyon kicsi a térfogata, és bármelyik átlagos pc-nél halkabb:) - nekem személy szerint hangos, de nekem minden az :d -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • _drk

    őstag

    válasz kenwood #49658 üzenetére

    Az a baj, hogy működik a szemfényvesztés konzoloknál. Lehet nincs 60fps, mégse darabos. Lehet nem high textúra még se csúnya. Tök jól összerakják a játékokat alá. Tán még az én gépem is erősebb mint a konzol, de mire eljutsz arra a szintre hogy a low és mid között állítgatod a csúszkákat már régen rossz minden. Míg a 4 éves konzolon úgy megy minden mintha új lenne.
    Az a baj, hogy minden game-et konzolra írnak.
    Múltkor olvastam bele AC Odessey topikba, ott pont panaszkodtak a 6gb-os 1060-asra hogy nagyon nincs meg a 60fps, úgy, hogy nem high-on verette neki. Az meg pár hónapja még 100k volt a normálisabb verzió boltból, de aprón se lehetett kapni 70 alatt.

Új hozzászólás Aktív témák